Як представити учня на конкурсі. Як написати подання про участь.

Дуже популярним стає аналогічний конкурсом вчительського майстерності конкурс "Учень року". Успіх в ньому, в тому числі, залежить від вдалого подання учня . Підготовка до представлення дозволяє реалізувати творчі здібності дітей, а також згуртувати колектив. Як же розповісти про учня, щоб вигідно підкреслити всі кращі сторони його особистості.
Інструкція
1
Вам потрібно буде розподілити роботу між однокласниками. Виберіть тих, хто зможе барвисто і естетично оформити декорації до виступу, а також тих, хто буде безпосередньо брати участь у поданні. Це мають бути діти, які зможуть захопити своїм виступом глядачів. Виберіть тих, хто добре декламує вірші, вміє співати і танцювати.
2
Заздалегідь складіть сценарій вистави. Продумайте всі деталі: приготуйте костюми і реквізити, підберіть музичний супровід. Щоб виступ був цікавим, потрібно придумати вірші і частівки про ваш товариша, а також сценку-мініатюру про шкільне життя.
3
У поданні ви повинні вигідно підкреслити позитивні якості однокласника. Повідомте про те, що він хороший друг, завжди прийде на допомогу. Це можна зробити, підготувавши сценку за участю самого конкурсанта. Наприклад, він кидається на захист слабкого від хулігана або допомагає товаришеві, що не виконав домашнє завдання.
4
Розкажіть про захоплення конкурсанта. Придумайте вірші, наприклад, про те, як він захоплено займається спортом. Не забудьте підкреслити, яких результатів він досяг. Можна влаштувати виставку нагород: кубків, медалей, грамот, вдячних листів.
5
Повідомте про високі результати однокласника в навчальній діяльності. Відзначте, яким предметом він особливо захоплений. Якщо він є призером олімпіад або науково-практичних конференцій, про це потрібно обов'язково сказати. Ви можете підготувати сценку про урок і підкреслити в ній відмінні знання товариша в тій чи іншій галузі знань.
6
Якщо учень любить ходити в походи, придумайте частівки про те, як він з легкістю справляється з труднощами похідного життя і як можна на нього покластися в будь-якій екстремальній ситуації.
7
Підкресліть у поданні шанобливе ставлення конкурсанта до старших: батькам, вчителям, сусідам.
8
Розкрийте у вашому виступі таланти однокласника. Якщо він добре малює, влаштуйте презентацію його картин. Якщо пише вірші або музику, попросіть його виступити.
9
У висновку уявлення потрібно висловити твердження, що саме ваш друг заслуговує перемоги в конкурсі.