Як почистити трубку. з чого зробити антену будинку.

Чистка трубки те саме релаксації - процедура заспокійлива, що не терпить поспіху. З огляду на те, що чистити і сушити трубку потрібно після кожного куріння, доцільно обзавестися кількома трубками - це дозволить вам утримувати їх все в порядку і чистоті.
Вам знадобиться
  • - м'яка ганчір'я;
  • - спеціальний йоржик;
  • - попільничка з корковим виступом;
  • - спеціальна рідина для протирання внутрішніх поверхонь;
Інструкція
1
Як почистити трубку - витрушуємо пепел.Сразу після того, як ви покурили трубку, її необхідно ретельно очистити. Витрусіть з тютюнової камери попіл, злегка постукуючи люлькою про попільничку. При цьому слід врахувати, що вибивати трубку можна про спеціальний виступ коркової або пластмасовою трубкової попільнички. Звичайні попільнички для цих цілей не підходять, так як постукування курильної трубки об тверду поверхню може пошкодити трубку. Особливо це актуально для тендітних прядив'яних трубок. При відсутності спеціальної попільнички остигнула курильну трубку можна вибивати про долоню.
2
Як почистити трубку - розбираємо трубку.Витряхнув попіл, почекайте, поки трубка повністю охолоне. В іншому випадку ви можете трубку зламати. Для охолодження трубці потрібен мінімум 1 годину. Після того, як люлька повністю охолола, можна приступати до розбирання трубки. Акуратно відкрутите мундштук, вийміть фільтр. Якщо є охолоджувач, його також потрібно вийняти з трубки. Прочистите димовий канал за допомогою спеціального шила або стрижня. Тютюнова камера очищається від частинок попелу за допомогою спеціального йоржика. Існує спеціальний інструмент, призначений для чищення курильних трубок - «трійник». Він включає в себе спеціальну трамбування для умінанія тютюну в чаші, ложечку для очищення камери і стрижень для пробивання димового каналу курильної трубкі.Время від часу внутрішні поверхні трубки бажано очищати за допомогою спеціальних рідин. Це дозволить видалити смолу і дьоготь, що осідає на стінках трубкі.Іногда протирайте курильну трубку зовні м'якою ганчіркою.
3
Як почистити трубку - просушка.Курітельная трубка після кожного куріння і чищення потребує ретельного просушування. Розкладіть розібрану трубку на чистого дрантя і залиште для просушки мінімум на 12 годин. В іншому випадку трубка під час паління почне булькати, крім того, краплі вологи з неприємним смаком концентрованого нікотину можуть потрапити в ротову порожнину, значно знижуючи задоволення від куріння.
Зверніть увагу
Не розбирайте гарячу трубку і не вистукує її об тверді поверхні - це призведе до появи тріщин в корпусі трубки.
Корисна порада
Для зберігання трубки використовуйте спеціальні підставки - це дозволить розташувати трубку чашею вгору і попередити її пошкодження.