Як бути самою позитивною.

Легко бути оптимістом, коли в житті все виходить, а проблеми вирішуються одним махом. Стоп! А може бути секрет везіння і успіху полягає в позитивному ставленні до життя? Психологи стверджують, що це саме так. Адже людина сама творець свого щастя. Вміння не зациклюватися на проблемах і насолоджуватися приємними моментами життя допоможе вибратися з будь-якого тупика.
Інструкція
1
Відпускайте негатив. Якщо ви схильні довго переживати минулі невдачі, образи, поразки, то варто вчитися «випускати пару» і не займатися марною рефлексією. Для того, щоб зняти роздратування, прекрасно підходять фізичні навантаження: пробіжка, похід в спортзал або навіть просто прогулянка по місту. Чудово знімає стрес спілкування з природою, тому по можливості вибирайтеся із запиленого і задушливого міста. Хтось заспокоює себе улюбленим хобі, хтось - записуючи переживання в щоденник. Скористайтеся будь-яким підходящим методом, головне не зганяйте негативні емоції на оточуючих людях, але і не зберігайте їх у собі.
2
Діліться позитивними емоціями. Будьте раді спілкуванню з кожною людиною. Намагайтеся до всіх ставитися, як до рівних, не ставлячи нікого вище або нижче себе. Доброзичливість і щирий інтерес - головні секрети успішного спілкування. Щоб поділитися своїми емоціями зі співрозмовником, частіше вживайте позитивно заряджені слова: чудово, чудно, відмінно, прекрасно, супер. Цінуйте кожну людину, як джерело унікального досвіду, яким він може поділитися з вами. Будьте щедрі на усмішки, і незабаром ви побачите, як зміниться ставлення оточуючих.
3
Радійте життю. Не бійтеся балувати себе дрібницями, адже іноді навіть чашка какао з смачним печивом здатні підняти настрій. Шукайте хороше у всьому, з часом це увійде в звичку, і будь-яка подія сприйматиметься з оптимістичної точки зору. Займайтеся самонавіюванням, використовуючи позитивні установки. На початку кожного дня нагадуйте собі, як прекрасна ваше життя, як багато в ній хорошого і цінного. Згідно закону відповідності, зовнішній світ є дзеркальним відображенням внутрішнього, тому повіривши в власне щастя і везіння, ви запрошуєте їх у своє життя.