Як отримати диметиловий ефір. Диметиловий ефір отримання.

Диметиловий ефір , інші назви - метиловий ефір, метоксіметан, має хімічну формулу (СН3) 2О, відноситься до класу «простих ефірів», тобто речовин зі структурною формулою R -O-R1, де R, R1 - органічні вуглеводневі радикали (алкільні або арильні). Являє собою безбарвний газ, приблизно в 1,6 разів важчий за повітря, добре змішується з водою і деякими органічними розчинниками. Як отримують цю речовину в промисловості і лабораторіях?
Інструкція
1
Головним чином, диметиловий спирт отримують як попутний продукт при синтезі метанолу, з використанням каталізаторів, що містять мідь, цинк і хром. Реакція протікає за такою схемою: 3СО + 3Н2 = СН3ОСН3 + СО2 Це найбільш сучасний і економічно обґрунтований спосіб. Синтез здійснюється при підвищених температурах (від 200 до 400 градусів) і тиску (від 4 до 40 мПа).
2
Диметиловий ефір отримують і з самого метанолу, шляхом його дегідратації, також при підвищених температурах і тиску, застосовуючи алюмосилікатні каталізатори. Переваги цього методу в тому, що він дає хороший вихід продукту - близько 60%. Однак, з чисто економічної точки зору, це є «вчорашнім днем», так як використання метанолу в якості сировини здорожує продукт.
3
У лабораторних умовах, диметиловий ефір синтезують шляхом дегідратації метилового спирту за допомогою концентрованої сірчаної кислотою. Метанольного-кислотну суміш, вміщену у велику «трехгорлую» колбу, кип'ятять без відкритого полум'я, поступово додаючи додаткову порцію метилового спирту. Утворені пари диметилового ефіру через холодильник (прямий, кульковий, змієподібний) відводяться в приймальний посудину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hW-yNBbOlkc
Корисна порада
Цей ефір широко використовується в різних областях: у якості хладоагента, розчинника, метіліруется агента, компонента аерозольних сумішей. Також диметиловий ефір застосовують у вигляді палива, яке є дуже перспективним. По-перше, воно екологічно чисто, тому не містить сірки, а концентрація оксидів азоту у вихлопних газах у багато разів менше, ніж у вихлопних газах бензину. По-друге, двигуни, що працюють на диметиловому ефірі, легко запускаються навіть при дуже низьких температурах, що є великим плюсом при наших кліматичних умовах.