Як прикрасити кабінет. прикраси кабінету своїми руками.

Святу має бути місце і на роботі. Так приємно, коли про свято пам'ятають не тільки колеги і начальство. В прикрашений новорічний офіс входити дуже приємно. А ще краще, коли всі співробітники беруть у цьому участь. І жити стає краще, і працювати стає веселіше.
Вам знадобиться
  • Різнокольорові стрічки (серпантин)
  • Кульки
  • Картон
  • Гофрований папір для упаковки квітів,
  • Мішура («дощ»)
  • Клей
  • Аерозольна фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт
Інструкція
1
Щоб прикрасити офіс до Нового року, потрібно створити святкову атмосферу за допомогою різних матеріалів. Головний аксесуар Нового року - ялинка. Потрібно зробити кілька саморобних ялинок, по одній на кожен стіл. Вирізається каркас з щільного картону у вигляді конуса. Можна закріпити його скотчем, а можна приклеїти краю конуса внахлест.
2
Потім конус декорується за вибором кожного співробітника. Конус можна обклеїти гофрованої папером, можна обмотати мішурою або дощиком, головне, щоб не було видно підстави з картону.
3
Після того, як конус обклеєний, можна прикрасити саморобні ялиночки фарбою з балончика. Потім потрібно прикріпити імітацію зірки на верхівку конуса з паперу або мішури і розставити готові новорічні ялинки на столи.
4
Потім потрібно надути кульки, найкраще гелієм, щоб вони піднімалися вгору, і прив'язати по кілька кульок до стільців співробітників. Найбільше кульок нехай буде прив'язано до стільця директора.
5
Розвісьте по стінах мішуру, дощик і серпантин, бажано, яскравих кольорів. Чим більше серпантину, тим нарядно буде виглядати офіс. Також можна приготувати заздалегідь скручені стрічки серпантину, і випускати його в момент виголошення вітальних тостів.
Зверніть увагу
Перед тим, як прикріплювати прикраси на стіни, зверніть увагу на покриття стін, щоб не пошкодити його.