Як побороти сон на роботі.

Практично кожна людина стикався з такою проблемою, коли вже на початку робочого дня не хочеться нічим займатися, а єдине бажання - це прилягти де-небудь і заснути. У такому стані тіло стає млявим, очі поступово закриваються, а в голові - повна відсутність будь-яких думок. Більшість з такою проблемою намагається впоратися самостійно, однак існують ефективні способи, за допомогою яких ви зможете побороти сон на роботі.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно пам'ятати про те, що коли людина робить одну і ту ж роботу протягом великого проміжку часу, він виконує її на автоматі, і це впливає на організм як снодійне. У такому випадку необхідно постаратися знайти будь-яке інше заняття. Якщо такої можливості немає, то можна навести порядок на робочому столі, сходити поспілкуватися з іншими працівниками. Ваша головна мета - змінити обстановку і таким чином перезавантажити свій мозок.
2
Кожен знає той факт, що на тілі людини існують специфічні точки, впливаючи на які, можна активізувати свій організм. На робочому місці найкраще помасажувати пальці рук: пройтися щипковими рухами по всіх пальцях від самого кінчика до підстави. Це додасть енергії вашому організму, а також позитивно вплине на імунітет.
3
Після цього ви можете виконати ще одну вправу: швидко потріть одну долоню об іншу, потім з тим же темпом - руками щоки, а в завершенні легенько постукайте пальцями по голові. Кожну частину вправи потрібно виконувати не більше 5 секунд. Заодно протягом хвилини помасажуйте вушні раковини.
4
Якщо це можливо, то постарайтеся вийти на вулицю і подихати свіжим повітрям. Навіть кілька хвилин перебування на вулиці, збадьорять ваш організм. Чим нижче буде температура, тим краще. У тому випадку, якщо ви не можете відійти від робочого місця, то, принаймні, відкрийте вікно.
5
На організм людини величезний вплив мають аромомасла. Якщо ви подихайте ними приблизно 15 хвилин, то незабаром зможете знову концентрувати свою увагу. Однак найчастіше колеги по роботі можуть бути проти цього, в такому випадку буде достатньо нанести кілька крапельок на ніс.
6
Найефективніший підбадьорливий напій - це кава. Але пам'ятайте про те, що пити його можна не більше 2-3 разів на день. Як альтернатива, ви можете готувати міцно заварений зелений чай. Додайте в кухоль настоянку женьшеню, і ви відчуєте, що знову сповнені енергії.
7
На роботі ви врядли зможете прийняти контрастний душ. Тому буде досить вмитися за таким же принципом (холодною і гарячою водою). Жінки можуть просто потримати руки у воді, а потім змочити шию.