Як позбутися від шерсті на одязі.

Наскільки б сильно ви не любили свого домашнього вихованця, після того як він поваляється на вашій улюбленій одязі , вам захочеться його покарати. Але потрібно пам'ятати про те, що улюбленець зовсім не винен - це природа наділила його такою довгою шерстю, час від часу випадає (особливо в деякі періоди). Очистити одяг досить просто, головне - знати найбільш ефективні способи.
Інструкція
1
Мабуть, найшвидший і простий спосіб - це провести мокрою рукою або губкою по одязі. Таким чином, ви досить швидко позбудетеся від вовни, проте трохи волосків все-таки залишаться. Витративши на цю процедуру трохи більше часу, ви гарантовано очистіть свій одяг. За допомогою даного способу можна зібрати шерсть не тільки з вашого гардеробу, але з меблів і самого вихованця.
2
Крім того, ви можете скористатися й іншим методом. Спершу підготуйте спеціальну насадку на пилосос - турбощітку. Включивши пристрій, ви дуже ретельно очистіть свій одяг. Знайти таку щітку можна в будь-якому спеціалізованому магазині.
3
Зв'яжіть кілька гребінців разом (важливо, що б вони були з рідкими зубами). Потім злегка намочіть їх і почніть чистити свій гардероб. Також можна використовувати не тільки зуби, але і тильну сторону гребінців. Принцип дії такого способу полягає в тому, щоб використовувати електризацію. Усі дрібні ворсинки будуть прилипати до поверхні гребінців.
4
Також ще один ефективний спосіб - це шматок звичайного скотчу або липучки. Пройшовшись таким чином по всій одязі, ви помітите, що вовни зовсім не залишилося, а сам скотч не залишив ніяких слідів.
5
Ви можете придбати спеціальну щітку, яка продається в будь-якому спеціалізованому магазині. А для тварини необхідно купити гребінець - з її допомогою ви видалите зайве волосся, а заодно зробите вихованцеві приємний масаж. Регулярно проводячи таку процедуру, ви повністю уникнете випадання шерсті, отже, і одяг буде завжди чистою.
6
Якщо жоден з вищеперелічених способів вам не допоміг, то єдино вірне і правильне рішення - віднести одяг в хімчистку. За помірну плату, ви повністю позбудетеся від шерсті тварини.