Як забивати формули.

Формула - певний набір цифр, букв і символів, що виражає яке-небудь рівність, залежність або нерівність. Формули можна умовно розділити на 2 види: які можна описати простими символами ((2x * 3y )/4 = c), які можна описати тільки спеціальними символами і знаками.
Інструкція
1
Для написання простих формул використовуються загальноприйняті знаки та скорочення, які не вимагають спеціальних методів введення: «*» - множення, "/" - ділення, «+» - сума, «-» - різниця, «^» - спорудження до рівня, «=» - рівність, «>» - знак більше, «<» - знак менше, «<>» - знак не одно, «<=» - знак менше або дорівнює, «=>" - знак більше або одно. За допомогою цих позначень можна описати більшість типових формул. Однак, іноді через складність і великого числа дій, формули, написані таким способом, трудночітаеми.
2
Для написання складних формул можна використовувати спеціальний інструмент. У Microsoft Word це Microsoft Equation. Щоб його запустити необхідно пройти за адресою: «Вставка" -> "Об'єкт», в діалоговому вікні, на першій вкладці зі списку потрібно вибрати Microsoft Equation і натиснути «Ок» або два рази клікнути на обраному пункті. Після цього в робочому просторі документа відкриється панель інструментів, а в місці тексту, де стояв курсор, виділиться область для введення формули. Панель інструментів розділена на секції, в кожній секції знаходиться певний набір символів. При натисканні на секцію, список знаків в ній розгортається. Із списку, необхідно вибрати потрібний символ і клікнути на ньому. Після вибору, зазначений символ з'явиться в полі введення, яке виділилося в тексті. Введення здійснюється в прямому порядку, тобто, якщо ви хочете написати дробове вираження, то спочатку з панелі інструментів вибираєте символ дробу, потім вводите чисельник і знаменник. Якщо необхідно описати добування кореня, спочатку вводиться символ кореня, а після - подкоренное вираз, і так далі.
3
Якщо при відкритті меню «Вставка" -> "Об'єкт», у списку ви не виявили інструменту Microsoft Equation, його необхідно встановити. Для цього вам потрібно інсталяційний диск, образ диска або файл дистрибутива Word. Запустіть інсталяційний файл. У вікні вибору дій виберіть «Додати або видалити компоненти. Додавання або видалення окремих компонентів »та натисніть« Далі ». У наступному вікні поставте галку навпроти рядка «Розширена настройка додатків». Натисніть «Далі». У відкритому віконних зі списку вам необхідно вибрати необхідні доповнення, які ви плануєте встановити, в нашому випадку це Microsoft Equation. Знайдіть пункт списку «Кошти Office» та натисніть на плюсик зліва. У розгорнулося списку, нас цікавить пункт «Редактор формул». Клікніть на значок поряд з написом «Редактор формул» і, в меню, натисніть «Запускати з мого комп'ютера». Після цього натисніть «Оновити» і дочекайтеся поки пройде установка необхідного компонента. Після завершення інсталяції ви зможете користуватися редактором формул, як це описано в попередньому пункті.
Зверніть увагу
Якщо "стиль посилань" встановлено в rc (в настройках екселя) або через букви нада писати якщо не встановлено .. але це неважливо в процесі набору формули треба просто ткнути в потрібну комірку і вона сама напишеться як треба.