Як лікувати жовтяницю у новонароджених.

Жовтуха досить поширене захворювання, яке представляє собою забарвлення поверхні шкіри в жовтий колір. У більшості випадків причиною для цього стає зростання кількості білірубіну в крові, який відносять до групи жовчних пігментів. Від цього захворювання не застраховані навіть новонароджені.
Інструкція
1
У маленьких дітей спостерігається транзиторна або тимчасова жовтяниця, яка викликана руйнуванням еритроцитів з великим вмістом фетального гемоглобіну. До цього додається нестача спеціального білка, який необхідно для перенесення білірубіну.
2
Таким чином, вже після 3-4 дні після народження у малюка з'являються перші ознаки захворювання: жовтий колір шкіри і слизових оболонок. У більшості випадків через кілька тижнів внутрішня система почне працювати нормально і жовтяниця пропаде.
3
Проте бувають ситуації, коли необхідно додаткове медикаментозне лікування.
4
Для того щоб позбавити новонародженого від жовтяниці, покажіть дитину ендокринолога.
5
Саме цей лікар проводить всі необхідні аналізи і призначає прийом гормонів щитовидної залози, які також називаються тиреоидина.
6
У тому випадку, якщо у матері новонародженого, який страждає від жовтяниці, був знайдений цукровий діабет, зверніть увагу на внутрішнє вливання медикаментів, що дозволить в короткі терміни позбавитися від білірубіну.
7
На жаль, новонароджені можуть страждати і від більш важкої форми даного захворювання - обтураційній або механічної жовтяниці. У такому випадку симптоми можуть виявитися більш серйозним. Наприклад, збільшення селезінки і печінки, посилення забарвлення сечі і знебарвлення калу. Це відбувається через те, що жовчні шляхи дитини розриваються і рідина потрапляє в кров. Для того щоб зупинити це, запишіться на прийом до хірурга. Швидше за все, ваша дитина потребує операційному втручанні.
8
Звернемо вашу увагу на те, що жовтий колір шкіри може свідчити про різних захворюваннях. Саме тому, не відкладаючи справу в довгу шухляду, звертайтеся за допомогою до лікаря. Доктор проведе аналізи, які допоможуть визначити рівень білірубіну в крові, роботу печінки, стан черевної порожнини і т.д. Тільки на підставах отриманих результатів можна призначати якесь лікування.