Як навчити грати в ладушки. Як навчить дитину грати в ладушки.

В світі дітей немає місця зневірі, нічого неделание або апатії. Малюки вічно кудись біжать, повзуть і т.д. Їм все цікаво. Більше того - вони заражають своїм оптимізмом дорослих, які теж не проти пограти з дітьми. Як тільки малюк підростає, батьки показують йому безліч ігор. Але однією з найулюбленіших стає « Ладушки », яка приносить стільки радості вашому чаду.
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчити свою дитину грі в «Ладушки», можливо, доведеться набратися терпіння. Залежно від характеру малюка, його розвитку і сприйнятливості, це може зайняти різну кількість часу. По-перше, необхідно щоб в «Ладушки» грали всі, хто присутній в кімнаті. Один з дорослих починає розповідати російську примовку, а решта показують дитині руху. Подивившись по сторонах, малюк теж почне повторювати за родичами. Можливо, перші рази він буде збиватися, але незабаром запам'ятає порядок.
2
В тому випадку, якщо малюк не хоче грати в «Ладушки» в перший же раз, не варто закидати цю гру на полицю. Подібна поведінка не говорить про те, що йому не сподобалося. Цілком можливо, що дитина просто придивлявся, примірявся до дивних рухам. Коли ви повторите цей досвід вдруге, зробіть це більш повільно. Ретельно співвідносите словами і свої жести, роблячи паузи між частинами. Незабаром малюк зрозуміє правила гри, вивчить руху і буде з радістю шльопати в долоні. Причому в цей момент на обличчі дитини можна прочитати непідробне щастя.
3
Зверніть вашу увагу на те, що проста на перший погляд гра «Ладушки» розвиває координацію рук, моторику, дозволяє визначити роботу органів зору і слуху. Так ви можете без допомоги лікарів стежити за дорослішанням своєї дитини.
4
Варто підкреслити, що не слід грати з малюком в «Ладушки», коли у нього поганий настрій. Навіть якщо він за інерцією буде повторювати рухи, задоволення або щастя це йому не принесе. Краще розкажіть йому цікаву казку, історію, постарайтеся зацікавити яскравою іграшкою або книжкою.
5
Для того, щоб прискорити процес розучування правил гри «Ладушки», можна взяти руки дитини в свої і разом з ним проробити всі рухи від початку до кінця. Подібне вправу дозволить йому швидше запам'ятати розташування рук, адже самостійно скоординувати свої дії малюкові буває досить складно.