Як провести урок німецької. провести перший урок німецької мови.

Викладання будь-якого предмета - це, насамперед, процес педагогічний. Педагоги звикли діяти стандартно і передбачувано. Але як було б чудово, якщо до процесу навчання вчителі підходили б більш творчо. Вивчення німецької мови, наприклад, стало б набагато цікавіше, якби вчитель відійшов би від стандартів і норм викладання і підніс би учням мову на свій манер.
Інструкція
1
Добре запам'ятовуються правила і слова в німецькій мові, якщо їх вивчати в іграх і вікторинах. Участь у конкурсі на німецькій мові дозволить розбудити в учнях дух суперництва. Об'єднавши в команди школярів різних рівнів знань, можна буде розраховувати на те, що більш сильні учні підтягнуть в мові більш слабких.
2
Спектакль німецькою мовою дозволить навіть не дуже успішним учням запам'ятати багато нових слів і виразів. Весь матеріал запам'ятовується в процесі вивчення свого тексту і ролі. Школярі, навчаючи свої слова у виставі, буде пам'ятати їх і надалі.
3
Написання та захист рефератів німецькою мовою не тільки допоможе вивчити багато нових слів і виразів, а й дізнатися історію і біографію країни, пам'яток, видатних діячів.
4
Також цікаві будуть виходи на природу усім класом під час уроку . Як було б чудово і корисно для вивчення німецької мови вчинити так само. Тим більше, що ні офіційна обстановка розташовує до навчання.
5
Можна провести урок - екскурсію. Викладач повідомляє учням тему і пропонує здогадатися про її зміст. Далі вводиться нова лексика, необхідна для розуміння презентації, яка покладена в основу уроку. Також пропонуються учням питання, на які необхідно відповісти їм по закінченні екскурсії. Відбувається перегляд презентації, далі учні за змістом побаченого відповідають на поставлені запитання вчителя. Ще викладач пропонує тест із завданнями: продовжите фразу, виберіть правильну відповідь.
Корисна порада
Загадки, вікторини, захоплюючі історії, музичні уроки, вшанування німецьких національних свят та багато іншого - все це дуже розкріпачує і розташовує до вивчення мови. При такому підході до викладання навіть самий нездатний учень зможе досягти прогресу.