Як встановлювати програми для телефонів на комп'ютер. встановити програму hi-tech на комп'ютер.

Нерідко виникає необхідність у запуску на настільному комп'ютері J2ME-додатків, призначених для мобільних телефонів. Це може знадобитися як простим користувачам, так і розробникам таких додатків. Для цього доведеться скористатися програмою MicroEmulator.
Інструкція
1
Незалежно від того, яка операційна система встановлена на вашому комп'ютері (Linux або Windows), вам буде потрібно Java, оскільки MicroEmulator працює поверх цієї платформи. Відкрийте командний рядок і введіть команду "java" (без лапок). Якщо з'явиться повідомлення про помилку, цю платформу доведеться завантажити і встановити. Для цього перейдіть на наступний сайт: http://java.com/ru/Затем дотримуйтесь інструкцій по скачуванню і установці платформи на комп'ютер стосовно до вашої операційної системи.
2
Тепер перейдіть на наступний сайт: http://microemu.org/Скачайте MicroEmulator. Оскільки він працює поверх Java, для будь-якої ОС буде потрібно завантажувати один і той же архів.
3
Емулятор працює без установки - досить розпакувати всі файли з архіву в окрему папку. В ту ж папку помістіть і JAR-файли з тими J2ME-додатками, які ви хочете запускати на комп'ютері. JAD-файли поміщати туди ж не обов'язково.
4
Для запуску емулятора вам знову знадобиться командний рядок. У ній для зручності запустите менеджер файлів: в Linux - Midnight Commander, в Windows - FAR.Пользуясь менеджером файлів, перейдіть в папку, в якій знаходиться емулятор. Потім запустіть цікавить вас мобільний додаток командою: java -jar microemulator.jar (ім'я JAR-файлу з J2ME-додатком) Наприклад: java -jar microemulator.jar myapplication.jarЕслі в комплекті додатки мається і JAD-файл, то його ім'я підставляється в командну рядок замість імені JAR-файлу. Наприклад: java -jar microemulator.jar myapplication.jadУказивать імена одразу обох файлів з комплекту J2ME-додатки (JAR і JAD) не можна.
5
Можна запустити емулятор з додатковими опціями, наприклад, для емуляції телефонів певних виробників або включення спеціальних режимів. Про те, як це зробити, розповідається на наступній сторінці: http://microemu.org/usage.html
Зверніть увагу
Ліцензія браузера Opera Mini забороняє його запуск на персональних комп'ютерах. Замість нього в Microemu можна запустити браузер UCWEB.