Як виправити капот. правити капот після дтп.

Виправлення форми і розмірів деформованого капота включає в себе дві основні операції: попередню правку для зняття напруги удару і остаточну рихтовку дрібних нерівностей.
Вам знадобиться
  • Спеціальні важелі і притиски для виправлення вм'ятин, зубило, дерев'яні киянки або молотки з гумовими або пластмасовими бойками, опорні ковадла, рихтувальна пила. Газовий пальник (за наявності).
Інструкція
1
Зняти капот з автомобіля. Це необхідно для зручності роботи. Для цього слід від'єднати упор від кронштейна і відгвинтити гайки кріплення капота.
2
Перед виконанням робіт видалити лакофарбове покриття з лицьового боку, антикорозійне та шумоізолюючі покриття з внутрішньої сторони капота.
3
Почати ремонт слід з поверхонь, що володіють більшою жорсткістю: складки, ребра жорсткості, підсилювачі, лінії перегинів. Рихтувати необхідно легкими частими ударами з малою витяжкою металу. Оцінювати якість правки і рихтування треба візуально або швидким погладжуванням поверхні долонею руки в рукавичці. Опуклі і увігнуті поверхні контролюються візуально, при погляді під кутом або збоку. Плоскі поверхні контролюються за допомогою лінійки.
4
Слід враховувати, що лінії перегину зосереджують в собі максимальні внутрішні напруження, що заважає відновленню форми капота. Неглибоку і невелику вм'ятину рекомендується правити нанесенням розрізнених ударів по вершині вм'ятини. Обширну вм'ятину - вирівнювати поступово, починаючи з кромки перегину. Удари повинні бути легкими, частими, в напрямку від периферії вм'ятини до центру. Під поверхнею на кордоні вм'ятини повинна стояти опорна підтримка з максимально відповідною кривизною поверхні.
5
Усунути вм'ятину можна методом нагріву і усадки металу, якщо в наявності є газовий пальник. Цей спосіб підходить для усунення вм'ятин зі значною витяжкою металу. Для цього з місця нагріву слід видалити фарбу і антикорозійне покриття, укласти вологу ганчір'я навколо нагреваемого простору. Метал нагріти в точці розміром 8-10 мм до вишневого кольору і охолодити вологою ганчіркою. Більший ефект можна досягти в поєднанні з легкими ударами молотка. Кількість і розташування точок нагріву визначається формою вм'ятини. Застосовувати рихтовку в поєднанні з нагріванням можна лише при наявності практичного досвіду у виконанні цієї операції.
6
Правити капот в важкодоступному місці слід за допомогою молотків, плити та спеціалізованих важелів. Вибір важеля залежить від розташування і характеру вм'ятини. Наприклад, для усунення вм'ятин під підсилювачами необхідно застосовувати плоскі важелі. Відновлення проштамповки і ребер жорсткості проводити за допомогою зубила і опорної плити.
7
Доводити капот перед фарбуванням можна тільки після ретельної рихтування. Дрібні тріщини усувати нанесенням поліефірної шпаклівки з подальшою обробкою рихтувальних пилкою. Альтернативний варіант: нанести припои, а потім усунути наплавления рихтувальних пилкою. Неприпустимо усувати дрібні нерівності шляхом зняття шару металу за допомогою рихтувальних пилки.
8
Виконувати роботи слід з належною якістю. Форма лицьової поверхні відремонтованого капота повинна відповідати формі і геометрії нового. Зазори капота з прилеглими кузовними панелями повинні бути відповідних розмірів і однаковими по периметру. Тріщини, пробоїни металу заварені, корозія видалена, зварювальні шви оброблені урівень з металом. Товщина шару поліефірної шпаклівки після обробки не повинна перевищувати 2 мм. Замок капота слід відрегулювати, якщо після ремонту він не замикається або не відчиняли належним чином.
9
Встановлювати капот на автомобіль необхідно після нанесення лакофарбового, антикорозійного і протишумовими покриття, яке було видалено перед початком робіт.
Зверніть увагу
Ремонт капота найчастіше невигідний. Дешевше замінити на новий. Тому перед ремонтом слід оцінити і порівняти витрати на ремонт, і на заміну капота.
Корисна порада
Робочі поверхні киянок, молотків і наковален повинні бути максимально гладкими (полірованими).