Як відрегулювати балконні двері. Як відрегулювати двері болкона блоку.

Балкон - одна з найуразливіших місць в квартирі з точки зору втрати тепла і порушення процесу ефективного теплообміну. Якщо балконна двері не відрегульоване, то це може привести до появи щілин і отворів, через які буде проходить протяг.
Вам знадобиться
  • - Інструменти: молоток, викрутка, рулетка.
Інструкція
1
Спробуйте відрегулювати балконні двері власноруч без залучення допомоги сторонніх фахівців. Для цього спочатку встановіть ступінь дефекту, визначте, чому двері працює неправильно - викликано це її провисанням або перекосом. Можливо, причина криється в підвищеній вологості. Як наслідок - «розбухання» дверної рами. Це може статися, якщо ваші двері зроблена з дерева, а не з пластику.
2
Трохи підніміть двері і відрегулюйте кріпильні болти. Залежно від характеру несправності їх потрібно буде послабити або затягнути. Кілька разів закрийте і відкрийте двері повністю.
3
Щоб послабити гайку, поставте викрутку в упор в край її зубця і трохи постукайте по ній молотком по ходу різьблення. Не варто робити це занадто сильно. Дивіться, щоб викрутка не зірвалася, інакше ви завдасте пошкодження пластикової конструкції. Тепер затягніть гайку шестигранним ключем. Далі за допомогою рулетки проведіть завмер діагоналей двері з точністю до 1 міліметра. У разі невідповідності вам доведеться перетягти діагоналі. Також можна вдатися до розклинюванню балконного пакета, що дозволить вирівняти навантаження на петлі.
4
Якщо балконні двері скрипить, то вам необхідно буде змастити петлі. Цей всім відомий спосіб однаково добре підходить і балконних дверей в блоках ПВХ, і звичайним дерев'яним дверям.
Зверніть увагу
Балконні двері дуже часто деформуються через перепади клімату. Несправність має бути усунена в найкоротші терміни, так як провисання двері веде до утворення щілин і втрати теплової енергії. Наявність протягу також нікому на користь не піде.
Корисна порада
Одна з основних причин в порушенні правильного функціонування балконних дверей полягає в її неправильної експлуатації. Якщо сильно грюкати дверима, то в такому випадку буде порушений її механізм, і її робота буде утруднена. Відкрита надовго двері утворює додаткове навантаження на петлі і поступово починає провисати.
Пластикові балконні двері відрізняються високим вагою в порівнянні з пластиковими вікнами, тому іноді вони провисають. В цьому випадку страждає герметичність, з'являються щілини, починає дути. Щоб усунути такі неприємні наслідки, можна запросити фахівців компанії, яка вам ці двері встановила. Але володіючи деякими навичками, можна спробувати відрегулювати пластикову балконні двері самостійно.
Вам знадобиться
  • - Г-подібний шестигранний ключ (найчастіше на 4 мм);
  • - пластикові прокладки.
Інструкція
1
Спочатку визначте, в чому полягає проблема. Відкрийте стулку і уважно огляньте ущільнювач. Визначте напрямок зміщення стулки: в цьому місці ущільнювач буде утиснений, і на ньому залишаться сліди від стулки. Іншою ознакою зсуву стулки може стати погана робота ручки, яка погано або не до кінця повертається.
2
Щоб зрушити вправо або вліво верхній кут двері, візьміть Г-подібний шестигранний ключ (найчастіше на 4 мм). Зніміть з верхньої петлі двері декоративну заглушку і підтягніть гвинт петлі. Регулюйте положення стулки в горизонтальному напрямку, повертаючи стулку проти або за годинниковою стрілкою навколо нижньої петлі.
3
Щоб зрушити вправо-вліво нижній кут, зніміть заглушку з нижньої петлі. За допомогою шестигранного ключа на 4 мм підтягніть гвинт петлі. Регулюйте горизонтальне положення стулки, одночасно повертаючи стулку навколо верхньої петлі.
4
Якщо ущільнювач деформований внизу, потрібно небагато підняти стулку, для цього шестигранним ключем проведіть вертикальну регулювання нижньої петлевий групи. Відрегулюйте верхню петлю, щоб опустити стулку, в разі якщо виявили вм'ятини на верхній частині ущільнювача. Секрет простий: крутите за годинниковою стрілкою, щоб опустити стулку, і проти годинникової - щоб підняти.
5
Якщо регулювання за допомогою петель не допомогла, спробуйте «витягнути» двері. Для цього вийміть штапики, і підкладіть на верхній край (між профілем і склопакетом) одну або декілька пластикових прокладок. Однак врахуйте, що неправильні дії призведуть до скасування гарантії на двері.
6
Якщо регулювання вам не під силу, або ви побоюєтеся щось зіпсувати, викличте майстра. Спостерігайте за тим, як він буде регулювати пластикові двері балкона і запам'ятовуйте всі його дії. Вивідати у нього всі секрети майстерності, і більше вам не знадобляться послуги фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oOq4B8U7X6A
Корисна порада
Якщо на встановлені профілі ще діє гарантія, не намагайтеся регулювати балконні двері самостійно. Виклик майстра, швидше за все, не буде коштувати вам ні копійки, тому краще викличте спеціаліста і не турбуйтеся з цього приводу.