Як зменшити ріст волосся на ногах. волосся перестануть рости якщо знизити рівень тестостерону.

В давні часи зайва " волосатість " на тілі жінки шанувалася. Навколишні вважали таких "наближеними до Бога". Зараз же все змінилося. Тепер кожна жінка прагне зменшити зростання волосся на ногах .
Інструкція
1
Найчастіше брюнетки страждають від темного волосся на тілі. У них така особливість організму. Крім того, велика частина східних жінок схильна до цієї напасті. Багато дівчат просто намагаються ретельно приховати волосся на ногах, інші ж з усіх сил прагнуть від них позбавитися. Проте буває й так, що підвищена волосатість свідчить про різного роду гормональних захворюваннях. Тому, якщо ви помітили, що на ногах незвично швидко стали рости волосся, вони стали довше і товщі, то тут вам допомогти зможе тільки лікар. Ця проблема зазвичай виникає в міру наближення менопаузи. Спеціаліст в цьому випадку може порекомендувати ефективну гормональну терапію, яка сприяє вирівнюванню співвідношення між тестостероном і естрогеном.
2
Ще однією поширеною причиною інтенсивного росту волосся на ногах є дієти. Коли організм жінки знаходиться на дієті, то він усіма силами пригнічує роботу яєчників. Внаслідок цього у великих кількостях викидається чоловічий гормон тестостерону. Він в свою чергу і призводить до посилення росту волосся. У цьому випадку лікарі можуть прописати застосування будь-яких протизаплідних засобів. Вони здатні пригнічувати чоловічий гормон і підтримувати роботу яєчників. Але самолікуванням займатися категорично заборонено. Так ви можете зробити тільки гірше.
3
Щоб зменшити ріст волосся на ногах спробуйте користуватися будь-якими косметичними засобами. Наносити їх на шкіру слід відразу ж після гоління. У перший час ріст волосся значно скоротиться, крім того, вони стануть менш помітні. Уже після чотирьох-шести процедур на період від півроку до року волосся перестануть рости зовсім. Далі процедуру слід повторювати.
4
Знизити рівень тестостерону в крові допоможе м'ятний чай. Пийте його по одній чашці 2-3 рази на день. Можна й більше, якщо він буде вам до смаку. Однак у м'яти є протипоказання. Її не рекомендується пити людям з варикозним розширенням вен і зі зниженим артеріальним тискам.