Як зробити костюм Бетмена. Костюм бетмена своїми руками.

Костюм Бетмена дуже схожий на костюм летючої миші. Адже це і є людина-летюча миша. Костюм цей гарний, елегантний, ваш синочок може надіти його як на Новий рік, так і на літній карнавал. Підійде він і для сюжетно-рольових ігор, і для ігор-інсценівок. Дорослий костюм робиться за тим же принципом, що і дитячий.
Вам знадобиться
 • -сломанний чорний парасольку;
 • -коротке чорна блискавка;
 • -Косів бейка чорного кольору;
 • -чорна тканину на капюшон;
 • -картон;
 • -острий ніж;
 • -водоемульсіонная фарба;
 • -чорна гуаш;
 • -лак;
 • -викройка капюшона;
 • -бельевая гумка;
 • -клей;
 • -швейна машинка;
 • - нитки, голки, фарби, пензлики.
Інструкція
1
Костюм складається з двох частин - маски і плаща. Потрібні ще чорні брюки, але ви їх напевно знайдете в найближчому магазині або навіть у себе в шафі. Для плаща візьміть старий чорний парасольку. Зніміть з нього ручку і спиці. Відріжте верхню частину парасоля. Отвір зробіть таким, щоб вийшов виріз "під горлечко".
2
Зробіть надріз від горловини по довжині блискавки. Голова повинна вільно проходити в отвір. Підігніть краю надрізу на 0, 5 см. Приметайте і пристрочите блискавку. Обробіть горловину косою Бейко.
3
Шапочку зшийте по викрійці будь-якого капюшона. Крім того, в магазині робочого одягу може знайтися капор, який робочі деяких спеціальностей надягають під каску. Його необхідно просто вшити за розміром. Якщо під рукою нічого такого немає, накресліть викрійку самі. Виміряйте голову. Вам потрібні дві мірки - полуобхват голови і висота від плеча до верхівки. Накресліть прямокутник. Визначте, де буде передня частина. Її залиште як є. На задній частина верхній кут скосите дугою.
4
Викроїте 2 деталі капюшона. Складіть їх лицьовими сторонами один до одного, застрочити і разутюжьте задній шов. Решта боку підігніть на виворітну сторону двічі і підшийте. Можна з виворітного боку на рівні горла пришити смужку тканини і зробити кулиску для гумки або зав'язок. Але можна цього й не робити, оскільки низ капюшона буде заправлятися під горловину плаща.
5
Викроїте з картону маску. В принципі, вона нічим не відрізняється від будь-якої іншої широкої карнавальної маски. Накресліть пряму лінію, рівну ширині чола. Продовжіть її краї ще на 8-19 см. Розділіть лінію навпіл і опустіть вниз перпендикуляр, довжина якого дорівнює висоті чола плюс половина перенісся. Від кінців первісної прямий теж опустіть вниз перпендикуляри трохи коротше серединного. З'єднайте кінець серединного перпендикуляра з кінцями бічних. Намітьте місця для очей, намалюйте горизонтальні овали. Виріжте маску.
6
Зробіть вуха. Це просто 2 довгих ромба з того ж самого картону. Трохи зігніть їх по довгій діагоналі. Якщо картон не дуже товстий, зробіть їх подвійними.
7
Скрутите маску в трубку, щоб вона придбала потрібний вигин. До бічних сторонах приклейте або пришийте вуха. Прикріпіть гумку. Її можна приклеїти до виворітного стороні маски, а місце склейки зміцнити картонними кружечками або квадратиками. Можна використовувати і скотч. Приміряйте маску і подгоните за розміром.
8
Загрунтуйте маску водоемульсійною фарбою. Покрийте її чорною гуашшю, потім лаком. Сушити її найкраще на великій банці, щоб вона зберегла вигин.
Зверніть увагу
Для дорослого плаща зонт доведеться надшіть. Виріжте з відповідної по фактурі чорної тканини клини потрібної довжини за кількістю клинів парасоля, сострочіть їх разом і прітачать до парасоля. Дорослий плащ можна зробити з довгим розрізом, без блискавки. Зверху пришийте гудзик або гачок.
Корисна порада
Якщо немає під рукою косою бейки і нема з чого її викроїти, просто підшийте горловину, двічі підігнувши на 0, 5 см.верхняя частина застібки можна закріпити ґудзиком або крючком.Для того, щоб надати масці потрібну форму, можна прим'яти трохи лінії перенісся, зробивши щось типу виточок. Робити це потрібно до фарбування. Якщо ви трохи вмієте ліпити, маску можна зробити з пап'є-маше. Для цього вам знадобиться 5-літрова банка або дерев'яна болванка за розміром голови і картонні упаковки для яєць. Розмочите упаковки в невеликій кількості води і замісіть їх до отримання однорідної маси. Наліпите паперову масу тонким рівним шаром на банку так, щоб папір закривала половину дна і половину бічній частині банки. Наступними шарами приклейте опуклі частини - надбрів'я, ніс, вилиці. Вуха можна зліпити з тієї ж маси або зробити їх окремо з картону. Залиште маску сушитися на тій же самій банку, потім акуратно зніміть (вона легко відклеюється). Зробіть прорізи для очей, підрівняйте всі лінії. Загрунтуйте маску водоемульсіонкой, пофарбуйте гуашшю і покрийте лаком.