Як обклеїти коробку. Як обклеїти горшорк туалетного паперу.

Якщо у вас є міцні чисті картонні коробки, то за допомогою підручних матеріалів і вашої фантазії їх можна перетворити в зручні сховища не тільки дрібних штучок, але і рідко використовуваних речей. В коробки, обклеєні своїми руками, можна упаковувати подарунки для друзів і близьких.
Вам знадобиться
  • Картонні міцні коробки різних розмірів
  • Клей
  • Папір (кольорова, туалетна, шпалери)
  • Акрилова фарба
Інструкція
1
Приготуйте коробки, клей, і матеріали, за допомогою яких коробки будуть видозмінюватися. Потрібно розкласти все в крокової доступності, щоб працювати було зручно. Розглянемо інструкцію обклеювання коробки папером.
2
Отже, для обклеювання коробки нам знадобиться кольорова багатошарова туалетний папір. Попередньо потрібно підготувати шматочки паперу, можна просто нарвати їх руками, так навіть буде цікавіше.
3
Потім потрібно взяти коробку, намазати її шаром клею ПВА, а потім в довільному порядку накладати підготовлені шматочки паперу. Можна наклеювати їх один на одного, можна м'яти, наша задача зробити поверхню коробки якомога більш фактурною, опуклою і безформною. Точно так само потрібно обробити і кришку коробки. Якщо клей підсихає, потрібно оновлювати клейкий шар.
4
Потім обклеєну коробку потрібно просушити. Це займає трохи часу, адже клей ПВА сохне швидко.
5
Наступним кроком буде забарвлення коробки акриловими фарбами. Можна нанести два шари фарби, а можна спочатку пофарбувати одним кольором, а після того, як шар просохне, нанести наступний, декоруючий шар. Після фарбування коробку потрібно просушити. Коробка готова до застосування!
Корисна порада
Всередину великих коробок можна помістити роздільники зі смужок картону для зручності зберігання дрібних речей.