Як переробити розетку.

Навіть діти знають, що з електрикою жартувати не варто, тому проводка, розетки електричні та вимикачі, працюючі у вашому будинку або квартирі, повинні завжди знаходиться в повному порядку. Якщо ви вирішили переробити розетку , то потрібно поставитися до цього з максимальною акуратністю.
Вам знадобиться
  • - Розетка;
  • - Переходник;
  • - Інструменти: дриль, плоскогубці, викрутка, надфіль;
  • - Изоляционная стрічка.
Інструкція
1
Обов'язково врахуйте при розборі і збірці електричного пристрою, що схеми електричних розеток є подібними практично у всіх моделях. Якщо вилка потрібного приладу не підходить до розетки, то переробити її самостійно не складе особливих труднощів. Витягніть наявну розетку зі спеціальної ніші в стіні. Для цього вам потрібно буде відкрутити кріпильний гвинт.
2
Витягніть контакти і подивіться на те, як розетка може прийняти в себе шукану вилку. Якщо контакти знаходяться на потрібній відстані і вилка вашого електричного приладу стикається з ними при вході в розетку, то головним завданням стане підгін отворів для входу.
3
Заміряйте діаметр зубців вилки і виберіть відповідне по діаметру свердло. Просвердлите потрібні отвори і підведіть до них контакти, перевірте, чи будуть вони подавати електричний струм на вилку. Якщо вилка не перестає упиратися при вході, ви можете розширити дірки за допомогою надфіля.
4
Тепер переходите до обробки «рідних» контактів наявної у вас розетки. Візьміть плоскогубці і відкусите ту частину, яка не підходить під шукану вилку. Закріпіть контакти і підігніть їх під вилку. Тепер потрібна вилка без праці входитиме в розетку, стикаючись з проводами і отримуючи електричний струм. За допомогою ізоляційної стрічки зберіть воєдино всі розкидані дроти таким чином, щоб вони могли з часом вступити в контакт і не викликали б коротке замикання. Тепер ви зможете в зворотному порядку провести таку дію як установка електричних розеток.
Зверніть увагу
Не починайте роботу до тих пір, поки всі розетки у вашому будинку не будуть знеструмлені. У плані техніки безпеки також рекомендується використовувати гумові рукавички і інструменти з прогумованими місцями для охоплення. Гума не є провідником електричного струму і робота буде більш безпечною.
Корисна порада
Якщо вам потрібно вставити вилку одного стандарту в розетку іншого, то більш доречним буде скористатися звичайним перехідником. Якщо такої можливості немає, то тоді можна зробити все вручну.