Як знайти загублену річ.

Існує думка, що речі швидше знаходяться, коли перестаєш їх шукати. Але що робити, якщо пропали ключі від машини, документи або мобільний телефон? Щоб пошук приніс результати, необхідно правильно його організувати.
Інструкція
1
Згадайте, коли ви бачили втрачену річ в останній раз. Так можна відразу виключити частину місць із зони пошуку. Попросіть друзів і членів родини згадати, коли вони бачили загублений предмет в ваших руках. Можливо, вони помітили також, куди ці руки його поклали.
2
Шукайте будинку. Найчастіше загублені предмети лежать на самому видному місці і чекають, коли їх, нарешті, відшукають. В першу чергу перевірте місця, де ви найчастіше користуєтеся даною річчю. Губна помада може виявитися на підлозі поруч з туалетним столиком, а кільце - на бортику раковини, куди ви поклали його перед тим, як мити руки. Якщо ви вже втрачали цю річ, згадайте, де вдалося її знайти. Ведіть пошук послідовно, а не хаотично. Намагаючись відшукати паперовий документ, огляньте всі папки та ящики, перебираючи папір за папером. Найчастіше річ, яку не виходить знайти відразу, знаходиться вище рівня очей. Тому варто перевірити високі полки і верх холодильника.
3
Огляньте весь одяг. Кишені іноді перетворюються в цілі склади загублених речей. Особливо це відноситься до верхнього одягу: міняючи пальто на зимову куртку, ви могли забути перевірить кишені. Сережки часто знаходяться в беретах і шапках або заплутуються в в'язаних шарфах. Перетряхніте весь одяг, який недавно носили, і виверніть її навиворіт. Варто заглянути навіть у взуття.
4
Відвідайте знову місця, де ви були останнім часом. Якщо річ була знайдена кимось із обслуговуючого персоналу кафе або клубу, вона зберігатиметься в гардеробі або у старшого менеджера. Про залишених в громадському транспорті речах можна дізнатися, з'їздивши на кінцеву зупинку, де знаходиться депо.
5
Зверніться до міського стіл знахідок. Туди відносять знайдені речі двірники, а також працівники громадського транспорту, після того, як загублені предмети пролежать в депо або на вокзалі 10 діб. Непарні речі в стіл знахідок не надсилаються, тому шукати там одну рукавичку безглуздо. Чужі речі також здаються в поліцію, тому варто зателефонувати до районного відділку.
6
Дайте оголошення в інтернеті. В мережі існує безліч сайтів, де можна залишити свій відгук і подивитися чужі. Це «lost-and-found.ru», «buronahodok.info», «buro.nahodok.ru», «propaga.ru». Користуючись інтернет-пошуком, остерігайтеся шахраїв. Не вказуйте в оголошенні всі характерні ознаки речі і не переводите гроші на чужий рахунок в якості винагороди до того, як отримаєте свою річ.
Корисна порада
Якщо втрачена річ невеликого розміру, варто дослідити мішок пилососа. Дрібні предмети нерідко пропадають після прибирання.