Як відрізнити підроблений телефон. htc Як відрізнити оригінал від підробки.

Підроблені мобільні телефони володіють низькою надійністю. Нерідко вони виходять з ладу протягом першого року експлуатації. Щоб уникнути придбання такого апарату, необхідно навчитися самостійно відрізняти підробку.
Інструкція
1
Самі підробляли марки мобільних телефонів - Nokia і iPhone. Значно рідше виготовлювачі контрафакту імітують Sony Ericsson. Зовсім не підробляють Blackberry, HTC, апарати інших проізводітелей.Совершенно явною ознакою контрафакту є наявність підозріло низькою ціни в телефону елітної марки (Vertu, Mobiado).
2
Найбільш вірні ознаки фальшивого телефону - наявність сенсорного екрану і можливості роботи з двома SIM-картами в тому випадку, якщо оригінал таких функцій не має. Те ж стосується і можливості прийому аналогового телемовлення (такі телефони постачають великими висувними антенами, яких немає у справжніх апаратів цієї моделі).
3
Якщо у телефону з логотипом Nokia під екраном є декілька іконок, надрукованих прямо на передньому склі, а сам логотип за способом нанесення явно відрізняється від інших написів на апараті, перед вами - апарат китайської фірми Haier, на який маркування Nokia нанесли лазером.
4
У старих моделей підробок карта пам'яті кріпилася клеєм. Зараз відрізнити фальшивий телефон за цією ознакою неможливо, оскільки такі апарати стали теж постачати слотами під карти памяті.Нередко, однак, підроблені телефони постачають слотами для карт пам'яті, що відрізняються типом від використовуваних в оригіналі.
5
Якщо у оригіналу є функції GPS, 3G і WiFi, в фальшивці можуть бути відсутні вони все або їх частину. У підробленому телефоні, в якому відсутня GPS, при натисканні на іконку картографічного додатка імітується його завантаження, а потім висвічується нерухомий фрагмент карти, який неможливо збільшити, перемістити.
6
Якщо оригінальний телефон працює під управлінням операційної системи Android, Symbian, iPhone OS або Windows Phone, то в підробці лише імітується інтерфейс цих ОС. Багатозадачність, навіть якщо вона є в оригіналі, звичайно відсутнє. Дуже часто немає навіть Java.Прі натисканні на піктограму магазину OVI або Abdroid Market на фальшивому апараті може відкритися китайський магазин контенту Mrp Store.
7
Нерідко виробники контрафакту не тільки роблять навмисні помилки в товарних знаках, а й об'єднують знаки компаній, що не мають відношення один до одного. Наприклад, на телефоні, що є підробкою під Nokia, на обороті може красуватися логотип VAIO, який, як відомо, належить зовсім не Nokia, а Sony, і використовується ним у відношенні не телефонів, а ноутбуков.Также виробники підробок нерідко займаються і зовсім впадає в очі прикрашальництвом, поміщаючи, наприклад, на задню стінку апарату перші двадцять цифр числа?.
8
Перевірте, як працює камера телефону. Камера, видавана, скажімо, за 12-мегапіксельну, в підробленому апараті може виявитися 0,3-мегапіксельною і без автофокусу, ксеноновий спалах - світлодіодним.
9
В контрафактному телефоні можуть бути опечатки в меню, в тому числі, викликані застосуванням машинного перекладу.
10
Підроблюючи апарати, що мають дисплей на органічних світлодіодах і ємнісний сенсорний датчик, виробники контрафакту можуть використовувати в своїх виробах звичайні РК-дисплеї і резистивні сенсори. Останні реагують не так на легкий дотик, а на досить сильне натискання. Правда, резистивний сенсор є ознакою підробки не завжди, наприклад, він використовується в сьогоденні телефоні Huawei Ideos.
11
Купуючи телефон, що був у вжитку, ви майже повністю застраховані від підробки, оскільки контрафактні телефони швидко виходять з ладу, не встигнувши повторно потрапити на полицю магазину. Однак, набувати був у вжитку апарат слід у перевіреного продавця, щоб не нарватися на крадений аппарат.Купіть був у вжитку оригінальний телефон нерідко можна дешевше нового підробленого, а прослужить він довше.