Як привітати генерального директора. Як привітати директора з днем ??народження.

Скоро настане день народження керівника компанії, а ваш колектив все ще не визначився з тим, як же його привітати. Часом дуже складно вибрати подарунок навіть для найближчих людей, що вже говорити про привітання генерального директора . Але підійти до цього потрібно з усією відповідальністю, враховуючи деякі правила етикету, особисті якості керівника і ступінь відносин між ним і вашим колективом.
Інструкція
1
По-перше, виділіть однієї людини або ініціативну групу, яка візьме на себе організаційні питання і керуватиме процесом. Для того щоб привітати генерального директора, вам потрібно визначитися з вибором подарунка, квітів і вітальній промові.
2
Ви повинні обов'язково зібратися всім колективом і обговорити фінансову сторону питання і відповідно до прийнятого рішення вибирати подарунок.
3
Подарунок. Коли мова йде про подарунок для керівництва компанії, всі вважають, що це має бути щось дороге. Хоча це не зовсім так. Важливіше просто проявити увагу і сказати теплі слова на адресу іменинника.
4
Ви можете вибрати недорогий подарунок, але має певну цінність для іменинника. Він повинен бути цікавим і символічним.
5
Вибираючи подарунок, ви можете керуватися його професійною діяльністю, захопленнями. Це може бути глобус для любителя географії та подорожей, колекційна річ для збирача, оригінальні аксесуари та пам'ятні сувеніри, пов'язані з професією.
6
Якщо форма і матеріал дозволяють, обов'язково вигравіюйте кілька пам'ятних слів на подарунку.
7
Не вибирайте подарунки для дому та побуту. Це, по-перше, не відповідає правилам етикету, а по-друге, дуже велика ймовірність того, що ваш подарунок ніколи не знайде застосування в будинку власника і швидше за все буде передарувати.
8
Квіти. Не забудьте про квіти, особливо, якщо ваш керівник - жінка. Постарайтеся дізнатися у секретаря, які квіти воліє начальниця, і купіть саме їх. Таке попадання в точку завжди дуже радує жінок.
9
Не даруйте жінкам гвоздики і гладіолуси, якщо тільки вони не є їхніми улюбленими квітами. Ці квіти прийнято вважати чоловічими.
10
Дарувати чи квіти керівнику-чоловікові? За етикетку чоловікові прийнято дарувати квіти на ювілей або в день святкування певної події, пов'язаного з його успіхами і здобутками.
11
Чоловічими квітами прийнято вважати кали, лілії, антуриуми, гладіолуси, гвоздики, орхідеї, троянди, бамбук, дельфиниуми. Можна дарувати хризантеми та жоржини.
12
Приділіть увагу кольору. Квіти ніжних відтінків прийнято дарувати дамам, а для чоловіків вибирайте яскраві та насичені відтінки, такі як бордовий, червоний, синій, фіолетовий.
13
Форма - це головне, на що потрібно звернути увагу при покупці букета. Чоловікам дарують композиції з витягнутою вгору формою. Букет повинен бути досить суворим і лаконічним, без великої кількості аксесуарів і упаковки. Вибір форми букета для жінки набагато ширше. В основному це пишні кулясті композиції.
14
Вітальна мова. Вітання для генерального директора обов'язково має включати в себе перелік його людських достоїнств, відмінну оцінку його професійних якостей як керівника, побажання здоров'я і процвітання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l2fg9zOGPRQ
У великих компаніях і невеликих фірмах давно стало традицією відзначати свята всім колективом. Особливо коли вони є частиною робочого процесу. І якщо у вашому офісі відбулися кадрові зміни і був призначений новий директор, необхідно привітати його з цим досягненням.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно для самого себе визначити, чому ви хочете привітати цієї людини. Адже якщо він став вашим новим босом, ви можете правильним подарунком розташувати його до себе. У цьому немає нічого поганого, особливо в період кризи, коли кожен тримається за своє місце. Якщо ж новий директор - ваш давній добрий друг і колега - привітати його можна просто для того, щоб зробити приємно людині, яка довго і чесно працював на шляху до нової посади.
2
Саме з цього необхідно виходити, ухвалюючи рішення, дарувати подарунок самостійно або від імені всього колективу. У першому випадку ви зможете звернути на себе увагу вдалим подарунком, проте ваші фінансові можливості будуть істотно обмежені. Крім того, ви ризикуєте зробити недоречний і нетактовне подарунок, чим тільки викличете гнів нового начальника. Складаючи ж кошти в загальний кошик, ваша особиста заслуга у підготовці поздоровлення може бути розмита, проте кілька умів завжди зможуть придумати оригінальний подарунок, та й коштів на це буде більше.
3
Якщо ви вирішили вітати нового директора самостійно, простудіюйте спочатку інтернет. Тут багато магазинів подарунків, де є спеціальний розділ «Директору» або «Начальству». Не дуже оригінальним, але завжди доречним подарунком стане хороша кулькова або пір'яна ручка, якісний органайзер, настінний годинник. Цей варіант краще вибрати, якщо ви незнайомі з новим начальством.
4
Якщо ж ви впевнені в почутті гумору боса, можна глянути і розділ «прикольні подарунки для шефа», де ви знайдете набори стаканчиків для горілки, замасковані під товсті книги, цікаві картини та багато інших смішні речі.
5
Після вибору самого подарунка необхідно підібрати і красиве привітання. Якщо нова посада буде відзначатися за корпоративним столом, можна підготувати ефектний тост. В іншому випадку, привітання можна сказати при особистій зустрічі або написати в листівці.
6
Колективне привітання відкриває перед вами широкі перспективи. Для "свого" шефа можна підготувати подарунок, об'єднавшись всім офісом і влаштувавши міні-концерт з віршами, піснями та конкурсами. Все це присвячується винуватцеві торжества.
7
Оригінально буде виглядати, якщо ви знайдете цікаві плакати радянського часу і виготовите тематичні колажі із зображенням вашого начальника замість героїв плаката. Готову роботу можна роздрукувати на фотопапері і повісити або в кабінеті новоспеченого директора, або в залі, де буде проходити святкування.