Як намалювати спортсмена. Як намалювати спортсмена поетапно.

Спортсмен - людина, яка, завдяки величезним зусиллям, намагається домогтися високих результатів на великих спортивних змаганнях. Зазвичай у нього відмінне статура і сталеве завзятість. Спортсмен завжди з посмішкою на обличчі!
Вам знадобиться
  • Альбомний лист, олівці чи фарби.
Інструкція
1
Спочатку посередині листочка зробіть начерки спортсмена . Для цього намалюйте голову у вигляді овалу. Розділіть фігуру навпіл горизонтальною лінією. Це буде лінія носа. Верхню половину голови знову поділіть горизонтально навпіл. Це лінія розміщення очей. Для визначення повороту голови намалюйте осьову вертикальну лінію. Вона повинна повторювати кордону овалу і перебувати в мінімальній відстані від правої стінки голови. Над головою домалюйте П-подібну розтягнуту фігуру. Це волосся хлопчика. Під фігурою з лівого боку голови намалюйте горбик - вухо.
2
Трохи вище лінії носа, з правого боку голови, зобразите горизонтальну лінію, трохи йде вниз. Це буде ліва рука боксера. Нанесіть вертикальні штрихи посередині руки і врешті - рукавичка. На тому ж рівні, тільки з лівого боку голови, намалюйте другу руку у вигляді великої «галочки». Так само позначте кордону другий рукавички.
3
Намалюйте тулуб боксера у вигляді довгої лінії, що виходить з нижньої частини овалу. Під нею зобразите горизонтальну лінію пояса. Зробіть продовження лінії тулуба, злегка відхиливши її вліво. Таким чином вийшла нога спортсмена. Низ ноги доповніть взуттям - горизонтальним штрихом. Під лінією пояса проведіть ще одну вертикальну лінію, трохи вигнуту. Вийде друга нога. Домалюйте до неї взуття.
4
Прорисуйте більш точно всі частини тіла. Зобразіть ніс - маленький півколо, що примикає до осьової лінії голови. Слідкуйте, щоб його розміщення було правильним. Посередині нижньої половини овалу намалюйте посмішку. Потім в середині «галочки» домалюйте ще одну поменше. Це буде рука з визначеними кордонами.
5
Від крайніх точок лінії пояса намалюйте вертикальні лінії до зіткнення з рукою в рукавичці. Від цих же точок домалюйте лінії, які будуть зображувати кордону ніг. Більш чітко прорисуйте взуття.
6
На цьому етапі намалюйте очі з зіницями на лінії очей. Над ними проведіть дві короткі горизонтальні лінії - брови. Намалюйте окремі волоссячко в зачісці «їжачок». Рукавички виконайте у вигляді прямокутників. Потім їх довгі сторони трохи вогне в середину. Зовнішні боки рукавичок зробіть більш круглими. Одягніть спортсмена в шорти. Для цього від лінії пояса намалюйте вертикальні лінії, що розходяться в сторони. Зобразіть шнурки на взутті.