Як відкрити скріншот.

Скріншот (від англ. Screen - екран, shot - знімок) - зображення, отримане комп'ютером, в результаті натискання певних клавіш, яке відображає те, що бачить користувач на моніторі в даний момент часу.
Інструкція
1
Скріншоти дозволяють наочно показати роботу якої-небудь програми, служать ілюстраціями до статті, книзі для автора. Іноді знімок екрана просять надіслати виробники софта.
2
Для зняття та збереження скріншота існує безліч програм, але простіше і швидше за все це зробити вбудованими засобами Windows. Для цього потрібно просто натиснути клавішу Print Screen, на клавіатурі її назва скорочено - PrtSc SycRq. Зазвичай вона знаходиться в самому верхньому ряду, поруч із клавішею F12.
3
Після натискання клавіші PrtSc SycRq, знімок екрана зберігається в буфер обміну. Щоб зберегти знімок з нього потрібно відкрити будь-який графічний редактор. Зручніше скористатися вбудованою програмою Windows - MS Paint. Натисніть кнопку «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - MS Paint. Адреса програми на диску С: WINDOWSsystem32mspaint.exe.
4
Далі вибрати меню «Правка» - «Вставити». Або натиснути клавіші Ctrl + V. У вікні програми з'явиться зображення вашого екрану, яке тепер потрібно зберегти в якомусь форматі.
5
Виберіть меню «Файл» - «Зберегти як». Відкриється діалогове вікно "Зберегти як". За замовчуванням Paint пропонує зберегти файл в папку «Мої малюнки» в «Мої документи». Ви можете вибрати будь-яку зручну папку для збереження. Визначтеся з форматом, в якому збережіть зображення.
6
Якщо вам не важливо, який у знімка буде розмір, зберігайте в форматі 24-розрядного малюнка .bmp/ .dib. В цьому випадку якість картинки буде найкращим, але і «вага» буде найбільшим. При дозволі екрану 1024х768, одна картинка буде важити близько 2,25 Мб.
7
Якщо вам потрібно щоб картинка «важила» мінімально, збережіть її в форматі.jpg" або.gif". Також є варіант зменшення розміру файлу архіватором WinRAR, спосіб стиснення максимальний.
8
Знімок екрану ви також можете вставити в програму MS Word, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V або натиснути праву кнопку миші і вибрати меню «Вставити».
Корисна порада
Якщо вам потрібно зробити знімок тільки активного вікна (тобто вікна, що знаходиться поверх всіх інших), натисніть клавішу Alt і утримуючи її, натисніть Print Screen.