Як вибрати туалетну воду чоловікові.

Вибір такого подарунка чоловікові , як туалетна вода, - досить складна проблема для багатьох жінок. Сучасні представники чоловічої статі приділяють багато уваги своєму стилю і зовнішньому вигляду і вважають за краще вибирати аромати, що підкреслюють їх індивідуальність.
Інструкція
1
При виборі туалетної води орієнтуйтеся насамперед на смаки і характер обдаровуваного: чоловікам з сильним і владним характером даруєте туалетну воду або парфуми з сильним, різким ароматом, а в подарунок для романтиків вибирайте чоловічу парфумерію , що має свіжий і легкий аромат. Оригінальні та запам'ятовуються запахи оцінять любителі яскравого і незвичайного стилю в одязі, діловим людям піднесіть класичний парфум. Молодій людині слід дарувати свіжий і сильний аромат, а зрілим чоловікам - парфум або туалетну воду з різким і глибоким запахом.
2
Майте на увазі, що якщо кохана людина оцінить пристрасний, яскравий і чуттєвий аромат, то родичам і знайомим слід дарувати парфуми нейтрального типу. Якщо вибір стає скрутним, просто дізнайтеся, яким парфумом чоловік користується на даний момент.
3
індивідуалістів з непростим внутрішнім світом, самолюбним і егоїстичним, найчастіше подобаються аромати з переважанням запахів ванілі і мускусу. Консерваторам і бізнесменам підійдуть аромати, в яких домінують ноти папороті. Свіжі і легкі запахи будуть ідеальні для мобільних, оптимістичних молодих людей, котрі активний спосіб життя і займаються спортом. Деревні нотки в парфум підходять чоловікам старшого віку.
4
Вибирайте туалетну воду по типу темпераменту: вогненному типу відповідають пряні запахи з нотками кедра і сандала або амброві аромати з нотами полину і бергамота. Володарям чуттєвого темпераменту підійдуть аромати унісекс, свіжі запахи з нотками цитрусових. Безтурботним вибирайте ніжні і легкі аромати зимової свіжості або морського бризу.
5
Туалетна вода для чоловіків з веселим темпераментом повинна відрізнятися свіжим фруктовим ароматом і містити нотки цитрусових. В якості подарунка для емоційних чоловіків вибирайте деревні запахи з нотами кипариса, ялівцю і коріандру або східні аромати. Допитливим підійдуть солодкі фруктові запахи, аромати маракуї і грейпфрута. Урівноважені оцінять пряні аромати з нотами тютюну та чебрецю.
Доведено, що ім'я впливає на долю людини, тому до вибору імені для дитини слід підійти з усією серйозністю. Ім'я хлопчика повинно наділити його мужністю, силою, рішучістю і міцним здоров'ям. Але навіть чоловіки з однаковими іменами можуть бути абсолютно несхожими, оскільки мають різні прізвище та по батькові.
Вам знадобиться
  • Словник імен.
Інструкція
1
Підберіть ім'я по святцамВибрать ім'я новонародженому можна за православним календарем, якщо ви християнської віри. Покладається, що дитині буде дана сильна захист ангела-хранителя. Але це будуть лише старовинні імена. Однак у наш час саме на них пішла мода через незвичайного милостивого звучання.
2
Враховуйте отчествоПо звучанням і значенням ім'я має бути сумісним з по батькові, доповнювати один одного певними якостями, створюючи гармонію характеру людини. Буде краще, якщо наголос в імені та по батькові падає на один і той же склад, при їх стику не повинно бути 4-х приголосних. Якщо по батькові тверде за звучанням, то імена хлопчиків підійдуть м'які і навпаки.
3
Вибирайте чоловічі імена по сезону народження ребенкаЗімой народжуються успішні люди, сильні й уперті. Вони можуть високо піднятися по кар'єрних сходах, але в особистому житті їх чекає невдача через складність характеру. Тому дайте зимового дитині ім'я, яке допоможе йому краще контактувати з людьми.
4
Весняним натурам треба додати впевненості та цілеспрямованості. За значенням звертайте увагу на чоловічі імена з жорстким характером і ті, в яких є мінімальна кількість захворювань, тому навесні народжуються діти зі слабким здоров'ям.
5
Літо впливає на м'якість характеру, емоційність і чуттєвість. У цю пору року народжуються найбільш горді, талановиті і сексуальні натури. Люблять ризикувати, домагатися свого будь-якими способами, їм не вистачає обережності, якою володіють весняні люди.
6
В осінній період можна підібрати будь-які імена хлопчиків. Цей сезон сприятливо позначається на всіх сферах життя. Основні якості - врівноваженість, розважливість, мудрість і легкість характеру.
7
Пам'ятайте про деякі пріметах- збіг імені та прізвища дитини з одним з близьких родичів може призвести до загибелі одного з тезок; - небажано називати дитину в честь людини з трагічною долею; - вибрати ім'я новонародженому з 7 букв - на щастя, а з 13 - до нещастя; - добре, коли ініціали утворюють слово.
Зверніть увагу
Ім'я дитини не повинно стати причиною насмішок інших дітей. Інакше ваш син виросте закомплексованим і замкнутим. Занадто хитромудрі імена можуть дати хлопчикові важкий характер і психічні розлади.
Корисна порада
Ім'я хлопчикові підберіть легко промовлене і так, щоб від нього утворювалося красиве по батькові (для ваших майбутніх онуків).