Як прикрасити кекс.

Святковий стіл - відмінна можливість для кожної господині проявити свої творчі здібності. І справа не в тому, що до торжества можна приготувати щось незвичайне. Навіть саме звичайне блюдо здасться в тисячу разів смачніше, якщо його красиво оформити. Особливо цікаво прикрашати випічку, перетворюючи стандартний магазинний кекс в щось фантастичне.
Вам знадобиться
  • - яєчні білки;
  • - цукрова пудра;
  • - лимонний сік;
  • - кондитерська мастика;
  • - марципанова маса ;
  • - харчові барвники;
  • - кокосова стружка;
  • - шоколадний крем.
Інструкція
1
Приготуйте глазур. Її можна використовувати і в якості самостійного прикраси, і в якості «клею». Наприклад, на глазур можна прикріпити шматочки фруктів, цукерки, горіхи і т. Д. Зваріть сироп з 1/2 склянки цукру і 1 склянки води. Збийте 2 яєчних білка, додайте в процесі 1/2 склянки лимонного соку, трохи солі і невеликими порціями вливайте цукровий сироп. Після того, як віллєте весь сироп, збивайте ще кілька хвилин. Можна додати харчові барвники.
2
Змастіть кекс. Зробіть на його поверхні композицію зі шматочків фруктів або горіхів. Можна просто красиво розташувати шматочки, а можна і створити що-небудь сюжетне. Наприклад, зробіть з шоколадних цукерок-горошин оченята, з малини - ротик.
3
Для прикраси кексів дуже підходить мастика і марципанова маса. Їх можна забарвити в різні кольори. Зробіть 2 маленьких кружечка з червоної мастики і 2 палички і листик із зеленої. Покладіть палички кутом на поверхню кексу. До нижніх їх кінців прикріпіть вишеньки, а до кута - листик. Відмінно виглядатимуть і плоскі фігурки матрьошок з мастики, і квіточки або метелики з марципанів.
4
Щоб зробити фігурку чоловічка, досить згадати, як ви його малювали в дитинстві. Скачайте круглий коржик для голови, овальну - для тулуба. Зліпити 4 палички для ручок і ніжок. Зберіть фігурку прямо на поверхні кексу.
5
Основою декоративної композиції може стати шоколадний крем. Змастіть їм верхню частину кексу. На такому тлі відмінно виглядатимуть яскраві шматочки фруктів, кокосова стружка (її теж можна забарвити харчовим барвником), фігурки з мастики. Можна, наприклад, до центру посадити метелика або бабку з мастики, а по колу насипати у формі квітки кокосову стружку. Контури можна попередньо нанести зубочисткою або загостреною сірником.
6
На тому ж шоколадному фоні нанесіть контур листочка. Посипте його зеленої кокосовою стружкою. В центр посадите жучка, зліпивши його з червоної і чорної мастики.
7
Дуже добре, якщо у вас під рукою є густе варення з цілими ягодами. Ще краще, якщо є декілька сортів різного варення. Дістаньте ягоди або шматочки фруктів і зробіть з них орнамент. Його можна доповнити елементами з мастики. Наприклад, з'єднайте ягоди стеблами або зробіть між ними листочки.
Зверніть увагу
Для кексів не дуже підходить жирний крем. А ось композиції зі збитих вершків цілком підійдуть, особливо в поєднанні зі свіжими ягодами або шматочками фруктів.
Корисна порада
Фігурки з мастики можна робити заздалегідь, щоб вони встигли висохнути.