Як встановити перекладач на телефон.

Мобільний телефон може використовуватися не тільки для спілкування, доступу в інтернет і фотографування. Він цілком здатний замінити в дорозі і громіздкий словник. Досить встановити на нього відповідну програму або зайти на спеціальний сайт.
Інструкція
1
Для того, щоб користуватися електронним словником або перекладачем, що працює в режимі онлайн, по можливості, підключіть у оператора безлімітний тариф. Використовувати такі служби краще не з вбудованого браузера телефону, а з браузера Opera Mini або UCWEB.
2
Якщо ви добре знаєте граматику мови, з якої або на яку збираєтеся перекладати, але вам незнайомі деякі його слова, зайдіть на наступний сайт: http://pda.lingvo.ru/Translate.aspxВиберіте мовну пару, а напрямок перекладу сервер визначить автоматично. Введіть слово і натисніть кнопку «Переклад». Якщо у слова кілька омонімів, будуть виведені вони все. При помилці вам буде запропоновано вибрати правильний варіант написання слова.
3
Перекладати тексти цілком можна за допомогою наступного сайту: http://translate.google.com/Пользоваться цим сайтом можна не лише з телефону, але і з комп'ютера. Він підтримує кілька десятків мов і дозволяє перекладати з будь-якого і на будь-який з них. Якщо запровадити не фразу, а одне слово, будуть, як і в попередньому випадку, виведені всі його омоніми.
4
Недоліком служби, описаної вище, є відсутність підтримки мови есперанто. Здійснювати переклад з цієї мови на англійську і назад можна за допомогою наступного сайту: http://traduku.net
5
Перебуваючи за кордоном, користуватися онлайн-перекладачами накладно, оскільки передача даних тарифікується за роумінговими розцінками. Буде потрібно або придбати SIM-карту місцевого оператора, або заздалегідь, ще до поїздки, встановити на телефон словник або перекладач, який не потребує доступу в інтернет. Врахуйте, що деякі з таких програм - платні, але навіть у цьому випадку, витратитися доведеться всього один раз - для придбання додатки, адже в більшості випадків доступ до мережі для його роботи не потребуется.Ознакомітся з оглядом мобільних перекладачів і вибрати з них найбільш підходящий для вас можна, прочитавши таку статтю: http://zoom.cnews.ru/publication/item/12922