Як утеплити будинок з шлакоблоків. утеплити шлакоблочний будинок.

Будівництво будинку з шлакоблоків економічно вигідно - стіни зводяться швидко, але у даного матеріалу є один недолік, він дуже схильний вогкості, особливо якщо недостатньо утеплений. Від вогкості будинок промерзає, а при відтаванні шлакоблоки починають розсипатися. Тому, щоб житло довго не довелося ремонтувати, стіни не розсипалися і не промерзали, його необхідно правильно утеплити.
Вам знадобиться
  • - цемент;
  • - пісок;
  • - кельму;
  • - пароізоляційний матеріал;
  • - пінополістирол або мінеральна вата;
  • - дюбель;
  • - дерев'яні або пластмасові рейки.
Інструкція
1
Утеплення виробляється за технологією, яка буде залежати від того наскільки давно побудований будинок. Якщо будинок тільки будується, то фундамент розраховуйте так, щоб вистачило місця для обтягування теплоізоляційними матеріалами і для подальшої обробки. Якщо фундамент зроблений досить широко, то найбільш оптимальним варіантом утеплення буде обробка товстими листами мінеральної вати, а поверх неї обробною цеглиною.
2
Якщо будинок побудований давно і стіни почали розсипатися від вогкості, а фундамент зроблений вузький, утеплення проводиться трохи по-іншому. Спочатку виготовте розчин і повністю зашпаклюйте місця, які обсипалися. Купуйте пінопласт щільністю 25 кг/куб. м. і товщиною 60-70 мм, прикріпіть його на довгий дюбель.
3
Далі утепляйте по вашому розсуду. Є два варіанти - це нанести армовану сітку і штукатурку, що більш надійно і додає додаткове утеплення або закрити всі сайдингом. Так як фундамент не дозволяє провести цегляну кладку, то більше варіантів немає.
4
Всередині будинку зніміть гіпсокартон, стіни обтягніть пароізоляційним матеріалом, а також стелю всередині і зовні. На пароізоляційний матеріал прикрутите гіпсокартон і обробіть на свій розсуд.
5
Стеля зовні покрийте не тільки пароізоляційним матеріалом, але і теплоізоляційним. Вибрати можна мінеральну вату або пінополістирол.
6
Додатково утеплите підвальне приміщення. На зовнішню частину підлоги закріпіть пароізоляційний матеріал, всі стіни підвалу обтягніть пароізоляцією і поверх неї, тонким шаром мінеральну вату. Кріпите всі матеріали за допомогою дерев'яних рейок або пластмасових, які продаються в тому ж відділі будівельного супермаркету, в якому продають утеплюючі і пароізоляційні матеріали.
7
Утеплений таким чином будинок не буде відволожуватися, промерзати, а отже і руйнуватися, а на опалення економитимуться значні грошові кошти щорічно, так що витрати пов'язані з утепленням дуже швидко окупляться.