Як перевести градуси Цельсія в Фаренгейт. Переклад Фаренгейтом в градуси.

Градуси Фаренгейта - застаріла, але досі використовувана одиниця вимірювання температури. До 70-х років минулого століття вона була основною у багатьох англомовних країнах. В даний час застосуються тільки в США, Белізі і на Ямайці, в побутових цілях. Позначаються градуси Фаренгейта символом «° F». Точка танення льоду за шкалою Фаренгейта відповідає +32 ° F, а температура кипіння води: +212 ° F. Нуль градусів за Фаренгейтом визначається температурою замерзання суміші льоду, води і нашатирю, а ста градусам Фаренгейта відповідає температура людського тіла. Для перекладу градусів Цельсія в градуси Фаренгейта використовується нескладна формула і численні он-лайн сервіси.
Вам знадобиться
  • калькулятор або комп'ютер
Інструкція
1
Щоб температуру, задану в градусах Цельсія, перевести в градуси за Фаренгейтом, помножте кількість градусів за Цельсієм на 9/5 (або 1,8) і додайте до отриманого добутку 32. У вигляді формули це правило буде виглядати наступним чином : Тф = 9/5 * Тц + 32, іліТф = 1,8 * Тц + 32, де: Тц - кількість градусів за Цельсієм, Тф - кількість градусів за Фаренгейтом.
2
Наприклад, переведіть у Фаренгейт нормальну температуру людського тіла. Загальноприйнятою нормою температури здорової людини вважається 36,6 градусів Цельсія. Підставте число 36,6 у формулу, отримаєте: 1,8 * 36,6 + 32 = 97,88 ... Може під нормальною температурою Фаренгейт (вчений, на честь якого названа температурна шкала) мав на увазі 37 ° С? Підставте у формулу число 37. Вийде: 1,8 * 37 + 32 = 98,6.Данное невідповідність одні вчені пояснюють тим, що в момент контрольного заміру температури у дружини Фаренгейта була лихоманка, інші - тим, що температура вимірювалася в роті, а не в пахвовій западині.
3
Для перерахунку градусів з Цельсія у Фаренгейт візьміть будь калькулятор або запустіть стандартний калькулятор операційної системи. Якщо немає калькулятора, візьміть папір і олівець і виконайте обчислення «вручну».
4
Якщо поруч є комп'ютер з виходом в інтернет, зайдіть в он-лайн сервіс, що пропонує переклад градусів Цельсія в градуси Фаренгейта.Напрімер, наберіть в адресному рядку: http://2mb.ru/konverter-velichin/temperatura/і введіть у віконці кількість градусів Цельсія. Потім, натисніть на кнопку «Розрахувати». У списку температур виберіть «градус Фаренгейта» .Преімуществом он-лайн конвертерів є автоматичне обчислення результату і можливість перевести градуси Цельсія в градуси на інших температурних шкалах (Кельвіна, Реомюра, Ранкина, Делиля, Ньютона, Ремер).
Зверніть увагу
Якщо ви спробуєте дізнатися у Яндекса: «як перевести градуси Цельсія в Фаренгейт», то в нульовий рядку видачі отримаєте відповідь: 1 градус Цельсія = 33,8 градуса Фаренгейта. Це мудре твердження може легко ввести в оману, тому що відноситься тільки до одного градусу Цельсія (тобто показання термометра, а не ціною поділки шкали).
Температуру вимірюють у градусах. Однак є дві шкали, найбільш часто використовувані для вимірювання температури - це шкали Фаренгейта і Цельсія. Майже у всіх країнах люди частіше користуються тільки другий шкалою. Але якщо ви збираєтеся в Сполучені Штати Америки, то вам слід знати, що в цій країні повсюдно використовується шкала Фаренгейта . І вам може цілком стати в нагоді формула, конвертації градусів з Цельсія в Фаренгейт.
Інструкція
1
Принцип роботи шкали Цельсія ґрунтується на точках зміни агрегатного стану води. Тобто температура, при якій вода замерзає, береться за точку відліку і дорівнює 0 градусів за Цельсієм. А якщо вода закипає і випаровується, то ця температура прирівнюється 100 градусам Цельсія.
2
Щоб перевести температуру з шкали Цельсія в шкалу Фаренгейта , необхідно помножити вихідне число на 9/5 і додати 32.
3
Наприклад, 10 градусів за Цельсієм переведемо в Фаренгейт.10 * 9/5 + 32 = 50 градусів за Фаренгейтом.
Корисна порада
Не важко здогадатися, що зворотний переклад здійснюється за допомогою зворотного порядку дій.