Як закласти дірку в стіні. гіпс для забивання дір.

Якщо ви помітили, що на вашій стіні з'явився отвір (наприклад, після ремонту), просто позбудьтеся від нього. Це нескладно. Спочатку вам потрібно оцінити розмір отвору, а вже потім можна братися до його закладенню.
Інструкція
1
Невелику щербинку або отвір від цвяха можна закласти такий спосіб: нанесіть на отвір шпаклівку і зарівняти місце. Користуйтеся шпателем. Зачекайте, поки шпаклювання не висохне, потім зачистите зашпатлеванную місце за допомогою наждачного паперу. А коли площина стане рівною, обмахніть пил щіточкою. Пофарбуйте місце тієї ж фарбою, якою була пофарбована сама стіна.
2
Для забивання отвори середніх розмірів візьміть гострий ніж і усуньте з отвору розкришити штукатурку. Вирівняйте краї отвору. Далі заповніть отвір зім'ятими газетами або гіпсовою шпаклівкою. Краще скористатися газетами або гіпсом, а зовні покласти шар шпаклівки. Класти шпаклівку бажано, так як вона підвищить стабільність пробитого ділянки стіни.
3
Все, що залишилися дрібні порожнечі і поглиблення заповніть лицьовій шпаклівкою. Її потрібно також нанести навколо отвору. Зачекайте, поки обробляється місце повністю не висохне. Це займе як мінімум половину дня, тому краще буде залишити ремонтується місце в такому вигляді до наступного ранку. Коли «заштопане» місце висохне, вирівняйте поверхню за допомогою наждачного паперу, пофарбуйте його.
4
Тепер про великі дірки в стіні. Спочатку, як і у випадку з зароблянням середніх отворів, усуньте надлишки штукатурки, заповніть діру газетами, зашпатлюйте гіпсової, а після лицьової шпаклівкою.
5
Візьміть відрізок лейкопластиру або схожою на нього матер'яної липкої стрічки, повністю склейте стрічкою отвір по всій його площі. Ножем розрівняйте всі складки і тісніше притисніть липку стрічку до площини стіни. Нанесіть на стрічку шар шпаклівки так, щоб він повністю і без просвітів покрив всю поверхню липкої стрічки. Для більшої міцності ви можете заклеїти шпаклівку другим шаром липкої стрічки. Пройдіться ще раз шпаклівкою.
6
Коли висохне шпаклівка (краще залишити її сохнути на ніч), обробіть поверхню наждачним папером, акуратно, щоб не продавити. Якщо ви протерли шпаклівку до самої липкої стрічки, просто нанесіть шпаклівку ще раз, дочекайтеся висихання і зачистите місце заново. Зафарбуйте оброблене місце.
Будь-яка фінішна обробка стін проводиться в тому випадку, якщо стіни чисті і гладкі. Всі отвори закладаються при оштукатурюванні приміщення. Крім цього, якщо дефект стіни дуже помітний, а ремонт найближчим часом не планується, то стіну також потрібно спробувати відновити.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - ніж;
  • - гіпсова шпаклівка;
  • - шкурка.
Інструкція
1
Визначте розмір отвору - залежно від того, великий отвір або маленьке, залежатиме використовуваний матеріал і час ремонту. Очистіть краю отвори від шматків штукатурки, що відвалюється, використовуючи шпатель або ніж. Якщо отвір зовсім маленьке, наприклад, від цвяха, то робити цього не потрібно, якщо навколо отвору явно не сколюється штукатурка.
2
Заповніть отвір. Якщо воно зовсім маленьке, то для цих цілей підійдуть фінішна шпаклівка. Просто заповніть нею отвір і зарівняти його за допомогою шпателя. Якщо отвір дуже велике, то потрібен певний наповнювач. Ним може служити практично будь-який матеріал, починаючи від газети і закінчуючи подрібненим цеглою або тими ж самими уламками стіни і штукатурки. В якості скріпляє матеріалу найзручніше використовувати гіпсову або вапняну шпаклівку, нею заповнюються порожнечі і вирівнюється поверхня стіни.
3
Дайте висохнути матеріалу. Великі отвори краще залишити сохнути на ніч. Маленькі можна продовжувати обробляти через 3-4 години.
4
Сгладьте зашпаклювати отвір з прилеглою ділянкою стіни за допомогою дрібної наждачного паперу. Якщо діра в стіні зажадала великої кількості наповнювача, то не потрібно сильно тиснути на це місце в процесі зашкуріванія - глибокі шари наповнювача могли просохнути не до кінця. Змахніть пил від шпаклівки чистою сухою кистю або м'якою ганчіркою.
5
Завершіть фінішну обробку. Окрасьте відремонтоване місце тієї ж фарбою, якою пофарбована вся стіна, або наклейте шматочок тих же шпалер, орієнтуючись на напрям малюнка.
Корисна порада
Якщо діри в стіні закладаються перед ремонтом приміщення, то в якості сполучного розчину можна використовувати традиційну цементно-піщану суміш, в пропорції 1: 3. Після висихання провести фінішну шпаклівку стіни целіком.Еслі доводиться ремонтувати стіну з гіпсокартону, то всередину отвору вставляється латка більшого розміру. Її притримують, підтягуючи за шнурки, простягнуті вздовж її задньої стінки. Отримане поглиблення шпаклюють.