Як очистити поверхню праски. наліт на прасці чому утворюється.

Наліт на підошві праски утворюється від того, що не дотримується температурний режим під час прасування білизни. Для шовку достатньо 110 градусів при прасування, для бавовни 200, а для вовни не вище 140. Але багато хто не звертають на це увагу, а в результаті - підошва праски стає брудною.
Вам знадобиться
  • - дрібна сіль
  • - олівець для чищення праски
  • - сода харчова
  • - оцет
  • - ганчір'я
  • - губка
  • - засіб від накипу
  • - дистильована вода
Інструкція
1
Щоб почистити поверхню праски, існує кілька способів. Один з них «дідівський» метод. Нагрійте праску до найвищої температури. Насипте на газету дрібну сіль і пропрасуйте її праскою. Кристали солі потемніють, а підошва праски прийме первозданний вигляд.
2
Наступний метод - почистіть поверхню праски спеціальним олівцем. Він продається в господарському магазині, і придбати його не складе труднощів. Відріжте край упаковки з олівцем, але весь його, не виймайте, упаковка буде служити вам захистом від хімічної реакції при взаємодії гарячої поверхні і олівця. Зігрійте праску до найвищої температури і відключіть від електроживлення. Покладіть його на бік на ганчір'я і намажте олівцем. Як тільки на поверхні утворюється піна, відразу ж стирайте її ганчіркою, поки вона не охолола. Якщо підошва праски не зовсім очистилася від нальоту, виконайте те ж саме ще раз. Потім протріть праска вологою ганчірочкою.
3
Позбутися від нальоту на прасці допоможе звичайна харчова сода. Налийте в посуд миючого засобу і насипте соду, щоб вийшла кашка. Візьміть губку, намажте поверхню підошви цією сумішшю і залиште на 40 хвилин, щоб бруд на прасці роз'їла. Потім промийте підошву теплою водою, після цього праскою можна користуватися.
4
Допоможе очистити поверхню праски оцет, який напевно є у кожної господині в будинку. Візьміть непотрібну жорстку ганчірку (наприклад, стару рукавицю), змочіть її в оцті і інтенсивно втирайте в поверхню праски. Якщо результат вас не задовольнив, то повторіть процедуру кілька разів, поки поверхня не стане чистою.
5
Дуже часто на поверхні праски утворюється іржа. Відбувається це через те, що ви наливаєте в контейнер воду з під крана, що категорично робити не можна. Користуйтеся тільки дистильованою водою. Щоб позбутися від іржі, налийте в контейнер склад з 1/2 чайної ложки будь-якого засобу від накипу на склянку дистильованої води і зігрійте праска. Дайте складу постояти 20 хвилин, а потім злийте всю грязь і промийте його чистою водою. Тепер можете не боятися, що іржа зіпсує вашу білизну.
Побілка на стелі не може триматися вічно - її потрібно періодично оновлювати. А процес видалення старої побілки часом просто перетворюється в якесь прокляття. Запасіться терпінням, поліетиленовою плівкою, газетами і старими ганчірками, щоб прикрити всі речі з начинням. Очистити поверхню стелі від старої побілки можна кількома способами.
Інструкція
1
Просто намочіть штукатурку, потім дайте можливість вбратися всієї вологи і приступайте до кропіткої роботи з очищення поверхні вашої стелі від побілки. Завчасно також запасіться відром або тазиком з водою, в якому вам потрібно буде регулярно змивати зі шпателя приставшую до нього побілку. Від бруду при використанні цього методу навряд чи вдасться позбутися на 100%, але зате ви зможете як слід почистити стелю.
2
Є інший метод, більш звичний. Просто счищайте стару штукатурку з сухого стелі. Тобто, вам не потрібно буде її змочувати. Такий спосіб є самим «брудним», та й ефективністю особливо не вражає. Цей та описаний вище способи є двома класичними способами, що дозволяють вам впоратися з очищенням стелі. А далі піде опис не зовсім традиційних способів.
3
Також отскаблівая шпателем штукатурку з сухого стелі, приєднаєте до даного інструменту маленьку ємність зразок ванночки для фотографій.
4
Ще один спосіб: загніть шпатель по площині, прістройте його до шланга пилососа. Подумайте гарненько про те, як шпатель можна приєднати до пилососа. Пилу стане помітно менше.
5
А ось досить радикальний метод очищення поверхні стелі: обробіть стару побілку їдким кислотовмісних розчином під назвою Ізофлуат. Він зберігається в скляній тарі. Дотримуйтесь всі заходи безпеки, намагаючись максимально акуратно наносити розчин на стелю. Змити даний розчин можна на наступну добу.
6
Ну і останнє: спробуйте взяти старий рубанок (якщо такий є) і зняти побілку з його допомогою. У цьому випадку також потрібно оберегти речі в будинку від пилу, накривши їх плівкою, ганчірками і газетами.