Як вибрати крісло для дитини.

З січня 2007 року на території РФ перевозити в автомобілі осіб не досягли віку 12 років без спеціального дитячого автомобільного крісла заборонено. Незважаючи на це багато недбайливі дорослі продовжують возити своїх дітей в автомобілях, пристібаючи їх звичайними ременями безпеки. Роблять вони це, не думаючи про штрафні санкції та безпеки власних дітей.
Інструкція
1
Вибираючи дитяче автомобільне крісло , віддавайте перевагу європейським виробникам. Особливо на цьому ринку популярні німецькі, французькі, італійські фірми. Матеріали, які використовують європейці для виробництва набагато міцніше і якісніше, ніж у азіатських проізводітелей.Цени на європейські дитячі крісла, звичайно, вище. Але розробляються вони з урахуванням аналізу всіляких аварійних ситуацій і великої кількості краш-тестів. Азіатські виробники подібними тестами нехтують, тому це вимагає серйозних витрат.
2
Підбирайте крісла у відповідності з віком дитини. Наприклад, для немовлят розроблені спеціальні люльки. Для них спроектований каркас, який забезпечений м'якою основою і обшитий тканью.Для дітей постарше (до чотирьох років) створені спеціальні перехідні моделі. Щось середнє між люлькою і кріслом. Також можна підібрати крісла для дітей семи і одинадцяти років. Відрізняються ці крісла габаритами, можливостями регулювання і розрахункової масою, яку вони здатні витримувати (до 25-30 кілограмів).
3
Звертайте увагу на систему регулювання. У якісному кріслі можна підлаштувати ширину, висоту спинки, відрегулювати бічні кріплення і систему підтримки для голови. Перевірте, щоб працювали всі фіксатори ременів безпеки.
4
Вибирайте крісло разом з дитиною, якщо йому вже виповнилося чотири роки. Нехай сам його протестує. Посадіть його в крісло, налаштуйте його під дитину. Закріпіть всі ремені, відрегулюйте кут нахилу, висоту підлокітників і утримувача для голови. Переконайтеся в тому, що дитині комфортно в цьому кріслі.
5
Простежте за тим, щоб серед ременів, що використовуються в кріслі були ремені з кріпленням у п'яти точках. Тільки ремені такого типу зможуть забезпечити належну безпеку вашому малюкові і при лобовому ударі захистити його від травм хребта.
Зверніть увагу
Чи не закріплюйте автокрісло на передньому пасажирському сидінні спиною до напрямку руху, особливо, якщо в автомобілі встановлена активна подушка безпеки.
Корисна порада
Перед походом у магазин обов'язково зважте дитини. Ви повинні точно знати його масу, щоб підібрати відповідне крісло. Постійно перевіряйте, натягнуті чи ремені безпеки в автокріслі вашої дитини.