Як переробити люстру. Як зробити квіточки на люстру.

Люстра або будь-яка інша лампа - невід'ємна частина будь-якого інтер'єру. Електричне світло здатний виділити те, що нам хотілося показати, і приховати недоліки декору приміщення. Не завжди можна купити ту люстру , про яку мріяли - або кошти не дозволяють або, як це не парадоксально, при всьому багатстві вибору немає тієї єдиної! Спробуйте переробити свою стару обридлу люстру, використовуючи недорогі підручні матеріали.
Вам знадобиться
  • Стара люстра (робоча), ланцюжки різної величини, скляні або кришталеві підвіски і намистини, штучні квіти, клей ПВА, різні декоративні елементи, бісер, квіткові горщики, акрилова фарба.
Інструкція
1
Якщо ваша стара люстра мала тканинний абажур, який вигорів або протерся, не поспішайте купувати новий або шити той же варіант, але з іншої тканини. Замість цього прикрасьте люстру візерунками з бісеру, ретельно обплітаючи каркас люстри по всьому периметру. Бісер візьміть прозорий, електричне світло буде красиво проходити крізь скло бусинок.
2
З простої лампочки Ілліча, що звисає на товстому чорному проводі, і друшляка на ніжках можна спорудити стильний світильник у стилі хай-тек. Візьміть патрон з притягальнішою гайкою, зробіть отвір відповідного діаметру в денці кухонного начиння. Ось і готовий світильник, яким ви будете хвалитися друзям.
3
Той же принцип роботи застосуємо і для люстри з плафонами з квіткових горщиків. У світильнику на фотографії використані керамічні горщики, але можна застосувати і пластикові і розфарбувати їх вручну. Або візьміть ажурні горщики, які надягають поверх звичайних.
4
Спорудіть з патрона з лампочкою супер оригінальну люстру, використовуючи щільні сторінки книги. На товсту мідну або сталевий дріт з двох розширюються витків розвісьте паперові будиночки, склеєні з сторінок книги. Чим більше будиночків, тим оригинальней буде виглядати люстра!
5
Звичайну шестірожковую люстру, неабияк вам обридлу, прикрасьте кольоровими скляними підвісками та намистом. Маленьку, з кольорового скла, вазочку надіньте на стійку люстри, а різнокольорові розетки для варення або креманки знадобляться в якості додаткового прикраси. У вас вийде люстра в східному стилі, як у казках Шахерезади!
6
Для дитячої кімнати дівчинки пофарбуйте каркас люстри в соковитий рожевий колір, а мініатюрні абажурчікі в лаймово-зелений з рожевим горошком! Ваша дочка прийде в захват, придумайте з нею разом, що ще в її кімнаті можна переробити в стиль нової люстри. Спробуйте пофарбувати в ці кольори рамку для фотографій і скриньку для іграшок.
7
Нудний білий плафон кухонних люстри прикрасьте пухнастими білими квітами. Для цього білими кульками через дірочку в серцевині штучних квітів приклейте їх клеєм ПВА до плафону. Квіти можна взяти і не білі, а кольорові і навіть різних кольорів на одному плафоні. Зверху можна розпорошити акрилову фарбу-металік.
Зверніть увагу
Якщо використовуєте папір при виготовленні декоративних плафонів, то лампочки вставляйте малопотужні.
Корисна порада
На плафон з прямими стеклами можна наклеїти яскравий плівку, яка імітує вітраж.
Зовнішній вигляд світильника поступово набридає його власнику. Зовсім не обов'язково міняти його на інший тільки з цієї причини. Адже дизайн світильника можна і переробити.
Інструкція
1
Перш, ніж здійснювати переробку світильника, розгляньте варіант його перестановки. Можна, наприклад, поміняти місцями бра в двох кімнатах. Це вже внесе зміну в обридлу обстановку.
2
Перед будь переробкою світильника обов'язково відключіть його від мережі. Якщо він підключений не шнуром, а проводами, прокладеними в стіні або стелі, перед їх від'єднанням вимкніть автомат. У будь-якому випадку, обов'язково зніміть його зі стіни або стелі, а потім покладіть на стіл, на який попередньо постелена газета. Переробляти світильник на столі значно зручніше, ніж працювати над зміною його дизайну безпосередньо в місці установки.
3
Подумайте, що саме вам хотілося б змінити в зовнішньому вигляді освітлювального приладу. Найпростіше перефарбувати його непрозорі частини. Для цього закрийте липкою стрічкою всі деталі, які піддавати забарвлення не передбачається: прозорі ділянки абажура, патрон (попадання в який фарби неприпустимо). Лампи і суцільноскляні абажури тимчасово зніміть. Забарвлення здійснюйте пензлем або з балончика. Дайте фарбі повністю висохнути.
4
Робити прозорі або матові частини кольоровими не рекомендується. Це призведе до помітного зниження загального коефіцієнта корисної дії світильника. Замість цього при бажанні нанесіть на відповідні деталі освітлювального приладу рисунок тонкими і рідкісними лініями, майже не загороджувати світло. Використовуйте для цього спеціальний фломастер, призначений для нанесення написів на оптичні диски.
5
Хороші результати дає заміна абажура. Можна мати кілька абажурів і в міру докучання міняти їх по колу. Вони можуть бути як готовими, так і саморобними, головне, щоб вони підходили до конструкції світильника і не могли загорітися від тепла лампи.
6
Сучасні джерела світла дозволяють за бажанням робити світло холодним або теплим. Для цього придбайте дві енергозберігаючі лампи відповідних відтінків. Ставте їх по черзі в міру докучання кольору кожної з них. У всіх випадках, якщо абажур виконаний з горючих матеріалів, застосування ламп розжарювання повністю виключіть. Але перед заміною таких ламп на енергозберігаючі поміняйте диммер на звичайний вимикач.
7
Урізноманітнити зовнішній вигляд освітлювального приладу можна за допомогою підвісок. Вони можуть бути виконані з широкої гами матеріалів: дерева, металу, пластмаси, скла, тощо.
8
Не всяка переробка світильника полягає в зміні його дизайну. Вона може знадобитися і в тому випадку, якщо прилад має стан, близький до аварійного. Вчасно замінюйте в ньому перетершіеся шнури, розбиті вимикачі і патрони.