Як прокачати велосипед. Тюнінг велосипеда своїми руками.

Далеко не кожна людина вважає за краще їздити на автомобілі. Пробки, аварії, ДПС та інші фактори змушують багатьох вибирати засобом пересування велосипед . Отже, як прокачати велосипед і виділитися серед інших користувачів цього транспорту?
Вам знадобиться
  • - велосипед;
  • - скло особливої форми для установки на кермо;
  • - корзина для багажника;
  • - спортивна пляшечка для пиття;
  • - фарба (будь-яка, одного або декількох кольорів);
  • - інструменти: плоскогубці, викрутки, ніж;
  • - матеріали: дріт (звичайна і кольорова), ізолента.
Інструкція
1
Почніть тюнінг велосипеда з його передньої (рульової) частини. Дуже ефектно виглядає наявність скла посередині керма. Таке скло можна купити в магазині з продажу запасних частин для мопедів і скутерів. Закріпіть скло за допомогою спеціальних кріпильних конструкцій в його низу. Якщо таких немає, то ви можете насверліл там невеликі отвори і закріпити його за допомогою дроту. Скло повинно триматися дуже міцно, похитування неприпустимі.
2
Встановіть на багажник корзину. Вона кріпиться за допомогою все тієї ж дроту. Кошик придасться для перевезення різних речей, при бажанні туди можна посадити навіть домашня тварина невеликих розмірів. Спеціальна пляшечка для пиття як правило має власне кріплення на раму і довго мучитися з нею не доведеться.
3
Для того, щоб колеса велосипеда при русі створювали приємний візуальний ефект, на спиці ви можете намотати кольорові зволікання. Це не обов'язково робити з відстанню між кожними двома спицями, виберіть оптимальну відстань або самостійно придумайте візерунок.
Зверніть увагу
Обов'язково стежте за тим, щоб всі поставлені «навороти» не заважали вам керувати велосипедом і не позначилися на його маневреності. В іншому випадку всі досягнення тюнінгу будуть вам тільки заважати при русі.
Корисна порада
Тюнінг велосипеда своїми руками - настільки захоплююче заняття, що політ вашої думки абсолютно не обмежений. Використовуйте всі попалися під руку матеріали і втілюйте в життя свої найсміливіші фантазії. Наприклад, сам корпус велосипеда можна забарвити в один колір, а раму і багажник в інший. Вибирайте колірну гамму за власним смаком. Крім того, до вас на допомогу можуть прийти наклейки, які удосталь представлені в асортименті магазина для тюнінгу автомобілів або мотоциклів.
Для того щоб «прокачати» свій сайт , важливо розуміти основні принципи просування в інтернеті. Такими є SEO, SMO, унікальний контент і інші способи «прокачки». Існують спеціальні агентства, які займаються розкручуванням і просуванням сайт ов, але можна, при бажанні, зробити це самому.
Вам знадобиться
  • Інтернет, сайт, час і знання в області просування сайтів
Інструкція
1
Після того як ви створили свій сайт (неважливо на якій платформі), вам буде потрібно додати його в популярні пошукові системи, щоб він почав індексуватися (з'явився в пошуку). На даний момент такими є Google, Yandex, Rambler, Yahoo і Bing. Можна «дати знати» про себе і іншим пошуковикам, але ці п'ять є найпопулярнішими. Саме з них буде йти найбільш якісний трафік.
2
Наступним кроком є наповнення сайт а корисним і унікальним контентом (текстами). Тексти повинні бути оптимізовані під пошукові системи, тобто мати оптимальну щільність ключових слів і фраз (3-5%), за якими ви просуваєте ваш інтернет-ресурс. Тобто приблизно на тисячу знаків тексту необхідно вжити ключове слово 2-3 рази. Пошукові системи «люблять» оптимізовані тексти обсягом від 2000 знаків добре їх індексують.
3
Важливим чинником «прокачки» сайт а є покупка посилань на інших популярних інтернет-ресурсах, що мають однакову з вами тематику. Якщо у вас сайт про тварин, то потрібно, щоб найбільш авторитетні сайт и на цю ж тему розмістили прямі посилання на ваш сайт . В якості анкора необхідно дати назву тій сторінки вашого сайт а, на яку будуть посилатися інші. Для цього можна використовувати різні біржі посилань (SAPE, Gogetlinks, Rotapost та інші) або домовитися безпосередньо з власником популярного ресурсу. Посилання з хороших сайт ов додадуть вам вагу в очах пошукових систем, і вони почнуть видавати в пошуку вгорі списку саме ваш інтернет-ресурс. Таким чином збільшиться відвідуваність вашого сайт а.
4
В інтернеті існує безліч відвідуваних форумів, на яких ви можете залишити посилання на свій сайт , тим самим збільшивши його популярність і відвідуваність. Однак необхідно пам'ятати, що відвертий спам жорстко присікається модераторами таких форумів і ви навіть можете позбутися аккаунта. Тому слід періодично з'являтися на тематичних форумах, приймати участь в дискусіях і, як би ненароком, посилатися на свій сайт .
Корисна порада
Для деяких пошукових систем, наприклад, для Яндекса, дуже важливим фактором є поведінковий фактор. Тому, щоб ефективно прокачати свій сайт саме в цій пошуковій системі, вам необхідно враховувати показання Яндекс-метрики. Намагайтеся не перевантажувати свій сайт нав'язливою рекламою, яка може відлякати відвідувачів. Зробіть зручним меню сайту, щоб людина змогла без праці відшукати потрібну йому інформацію.