Як взяти академічну відпустку за сімейними обставинами.

У житті студента можуть виникнути ситуації, які не дозволять приділяти достатньо часу навчанню і складання іспитів. І часто єдиним виходом виявляється академічний відпустку , який може бути наданий "за сімейними обставинам".
Вам знадобиться
  • Наказ №2782 від 05.11.98г. "Про порядок надання академічних відпусток"
Інструкція
1
Якщо академічну відпустку вам необхідний за сімейними обставинами - керівництву навчального закладу потрібно надати докази того, що на час перервати навчання ви хочете з об'єктивних причин. Зайдіть в свій деканат і дізнайтеся більш детальну інформацію про ваші подальші дії, про необхідні документи. Загальна схема однакова, але в кожній організації є свої нюанси.
2
Існує три основні причини для виходу у відпустку за сімейними обставинами. Перша: догляд за хворим родичем. Якщо ви проживаєте зі своїм близьким родичем, йому потрібен щоденний догляд і крім вас ніхто не може за ним доглядати надайте його медичну довідку керівництву навчального закладу. У цій довідці обов'язково повинна бути зазначена необхідність такого догляду.
3
Другою причиною є догляд за маленькою дитиною. Тут простіше, з документів надайте тільки свідоцтво про народження. Дитині має бути не більше трьох років.
4
І третьою причиною служить стан матеріального становища. Наприклад, скорочення на роботі батьків, у разі втрати годувальника і т.д. У виниклій ситуації вам необхідно вийти на роботу і часу на навчання не залишається. Надайте деканату довідки про заробітну плату членів сім'ї, документи з органів соціального захисту і т.д.
5
Разом з документами передайте заяву на академічну відпустку в свій деканат. У ньому вкажіть прохання на надання такої відпустки і докладно опишіть причину. Рішення про його надання або відмову приймає керівник навчального закладу. При схваленні заяви видається наказ, в якому будуть вказані терміни відпустки.
6
Знайте, що академічну відпустку можна взяти тільки один раз за весь час навчання. Як правило він надається строком на один рік, але при необхідності також за рішенням керівника він може бути продовжений.