Як ловити кефаль. Як прив'язати гачок ловлячи кефаль.

Існує кілька способів лову кефалі: від складних поплавцевих оснасток до хитромудрих комбінованих снастей, однак для приємного проведення часу і гарного улову найкраще скористатися перевіреними варіантами досвідчених рибалок.
Вам знадобиться
  • поплавнее вудка,
  • донка,
  • спининг,
  • поплавнее перемет
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб лову кефалі - звичайна поплавочная вудка. Кефаль - риба дуже обережна, тому якщо ви збираєтеся ловити рибу в прозорій воді, то найкраще застосовувати найтонші (не більше 0,15 мм ) волосіні і гачки №4-5. Поплавок вибирайте стійкий, з маскувальною забарвленням. Намагайтеся не робити різких рухів, інакше кефаль вас помітить і переміститися в інше місце. Майте на увазі, що ловити кефаль на поплавкову вудку зручніше рано вранці при повному штилі. В якості насадок використовують м'якуш хліба, морського хробака, м'ясо мідій, шматочки свіжої риби.
2
поплавковою вудкою важко закинути далеко, тому при далеких закинув швидше переважніше донка. Основна волосінь в цьому випадку повинна бути не більше 0,2 мм, а повідці менше, ніж діаметр волосіні, близько 0,15-0,18мм. У порівнянні з поплавковою вудкою, донка - снасть менш чутлива, тому порожніх клювань уникнути не вдасться. Намагайтеся вудити рибу «на око», швидше підсікайте, як тільки помітили, що кефаль взяла наживку.
3
Спінінг застосовують для лову великої кефалі, повільно пропливає зграями недалеко від берега. Вершину спінінга краще вибирати тонку, так риба легко підсікається. На цівку гачка кріпитися дрібнопористий пінопласт, пофарбований у зелений колір. Гачки, завдяки легкому пінопласту, швидко спливають і не губляться у водоростях.
4
Влітку, на південному узбережжі Криму, кефаль іноді ловлять на поплавнее перемет, що представляє собою снасть, що складається з товстої волосіні з великою кількістю повідків. Перемет закидають як донну снасть, використовуючи сто і більше повідків і гачки шириною 6-7см. Через кожні 2-3 метри до волосіні прив'язують пластикові пробки.
Корисна порада
Прикормка кефалі. Навіть найпростіша підгодовування діє на кефаль безвідмовно. Для цього можна використовувати будь рибний продукт, від дрібно порізаних шматочків бичка до залишків юшки.