Як клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі. Як клеїти бамбукові шпалери.

У будь-якому приміщенні клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі набагато простіше, ніж використовувати звичайні паперові. Крім того, якщо ви купите в магазині якісний клей, який спеціально призначений для цього типу шпалер, то проблем з поклейкой їх на стінах в приміщення кухні або спальні взагалі не виникне.
Вам знадобиться
  • - клей;
  • - гумовий шпатель;
  • - гумовий валик.
Інструкція
1
Спочатку необхідно підготувати поверхню, прибравши старі шпалери, плитку, пил і інші дефекти. Стіни необхідно зашпаклювати, зашкуріть і заґрунтувати. Після висихання грунтовки, можна приступати до поклейки шпалер.
2
При поклейке вінілових шпалер на флізеліновій основі, їх можна повністю не промащувати клеєм. Для цього типу шпалер, достатньо тільки змастити якісним клеєм стіни, і трохи промазати шпалери по краях. Але при промазки стін економити клей зовсім не варто. Його слід наносити досить густо, при нанесенні промащуючи кожен сантиметр вашої стіни.
3
Для більш зручного нанесення клею, найкраще застосовувати спеціальну модель валика для поклейки шпалер. Вам може знадобитися і пензлик для нанесення якісного клею у важкодоступні для валиків місця на поверхні стін і в їх кутах. Після того, як ви промажете краю аркуша шпалер і всі стіни, можна починати клеїти. Для зручного розгладження вінілових шпалер, краще всього використовувати сучасний гумовий валик або спеціальні гумові шпателі і щітки.
4
При поклейке флізелінових шпалер, весь клей наноситься не на шпалери, а на стіну, саме тому, сам лист шпалер завжди залишатиметься у вас сухим. Отже, він ніколи у вас не розмокне і не стане рватися під час наклеювання на стіну. Також гідністю такого методу наклеювання вінілових шпалер, є те, що якщо лист не ліг як потрібно на стіну, то його можна відразу акуратно зняти і приклеїти знову, не пошкодивши структури листа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kWGxpeAPbfY
Зверніть увагу
Вони міцні й довговічні, але поклейка шпалер з вінілу (як і будь-яких інших важких шпалер) має свої нюанси. Країна Рад розповість, як клеїти вінілові шпалери. Залежить це від основи: на шпалери з паперовою основою потрібно наносити клей, на шпалери з флізеліновій - ні. Якщо в наносите клей на вінілові шпалери на паперовій основі, стежте, щоб краї не були сухими.
Корисна порада
Поради по наклейці різних видів шпалер: вінілових, флізелінових, шпалер паперовій основі. Як клеїти вінілові шпалери. Для наклеювання використовується той вид клею, який рекомендований виробником даного типу шпалер, наприклад для вінілових шпалер рекомендується використовувати клеї, що містять фунгіцид. Взагалі вид клею залежить, насамперед, від ваги і щільності шпалер.