Як наклеїти стеклохолст.

Склополотно - це універсальне покриття, яке може служити як у якості фінішної обробки під фарбування, так і в ролі вирівнюючого шару на стелях і стінах. Його застосовують, коли треба зафіксувати будь-яку слабку поверхню або зміцнити кути, які постійно тріскаються. Використовувати стеклохолст в своїй роботі не важко, достатньо приклеїти його на клей для вінілових шпалер.
Вам знадобиться
  • - стеклохолст
  • - клей
  • - малярський ніж
  • - кисть
  • - валик
Інструкція
1
Перед тим як наклеїти стеклохолст, підготуйте поверхню. Зачистіть стіни від старої фарби. Якщо були наклеєні шпалери, намочіть їх і зніміть за допомогою шпателя або ножа. Якщо на поверхні стін є тріщини, проріжте їх якомога глибше і заштукатурьте або закладіть шпаклівкою. Потім все ретельно зашкурьте, очистіть від пилу і покрийте грунтом.
2
Наріжте полотно полотнами, які будуть рівні висоті стіни, так буде зручніше їх наклеювати. Далі приставте до стіни схил або рівень, отнівеліруйте. Нанесіть олівцем пунктирні лінії, які служитимуть вам рівнем для приклеювання полотна. Від отриманої лінії відміряйте ширину 106 см (ширина стеклохолста) і зробіть просто невелику рисочку. Це робиться для того, щоб не витрачати зайвий клей, коли ви намазуєте стіну.
3
Розведіть клей, як написано на коробці. Потім умочіть в нього валик і намащуйте стіну знизу вгору доти, поки вся поверхня не покриється рівним верствам клею. Недоступні місця у радіатора, кути, периметр стіни у стелі і підлоги промажьте пензликом.
4
Візьміть стеклохолст і призначте його рівно по пунктирною межах. Приклейте його з допомогою пластикового шпателя або твердої щітки. Спочатку «виганяйте» повітря, ведучи шпатель вздовж полотна, а потім поперек. Коли все повітря вийде з-під нього, полотно міцно ляже на поверхню стіни.
5
Наступне полотно клеїться так. Від наклеєного листа відміряйте 106 см (ширина стеклохолста) і поставте рисочку, вона буде позначати кордон, до якої слід наносити клей. Намажте стіну рівним шаром клею і прикладіть полотно так, щоб він накривав попередній на 5 см. Приклейте полотно, як і перший лист, розгладжуючи його вздовж і поперек.
6
Щоб прибрати нахлест, його слід обрізати. Візьміть довгий шпатель і щільно притисніть його до полотна. Приставте малярський ніж до шпателя і ведіть вздовж нього, намагаючись прорізати обидва полотна. Структура полотна дозволити вам зробити це без зусиль. Потім промажте клеєм обидві сторони полотна і приклейте їх знову, притискаючи щіткою до стіни.
7
І в завершенні роботи нанесіть клей на всю поверхню полотна з лицьового боку. Це дозволить вам шпаклювати стіну, не застосовуючи грунту.