Як зменшити відстань між абзацами в Word. Як зменшити відступ між абзацами.

Для зручності сприйняття тексту пропозиції відокремлюють відступами - абзацами. Додаток MS Office Word за замовчуванням визначає інтервал після абзацу трохи більше, ніж міжрядковий інтервал. Цю відстань можна варіювати.
Інструкція
1
Як змінити (зменшити або збільшити) відстань між абзацами в MS Office Word 2007. Відкрийте документ Word. Виділіть абзаци, відстань між якими необхідно зменшити. Якщо вам потрібно виділити всі абзаци в документі, натисніть клавіші Ctrl + А. Текст виділиться цілком.
2
Виділивши абзаци, на вкладці «Головна» зверніть увагу на групу «Абзац» і натисніть праворуч на маленьку кнопку зі стрілкою. Відкриється діалогове вікно «Абзац». Тут пропонується виконати вирівнювання всього тексту, зробити відступи.
3
В пункті «Інтервал» ви можете вказати відстань між абзацами. Для цього необхідно виставити значення або у поле «Перед», або «Після». Відстань визначається в «пт» - кеглях (пунктах), в яких вимірюється розмір шрифту. За замовчуванням відстань «Після» вказано в 12 пт Ви можете зменшити його, довівши до 0, або поставити значення «Авто». Це можна зробити або поставивши курсор і впечатав потрібну цифру, або скористатися стрілками «вгору» \ вниз ».
4
Якщо абзаци, відстань між якими ви хочете зменшити або взагалі прибрати, написані в одному стилі Word (шрифт, колір, міжрядковий інтервал), в діалоговому вікні «Абзац» поставте галочку на пункт «Не додавати інтервал між абзацами одного стилю ».
5
Досить часто виникає незручний момент, коли при переході на іншу сторінку, два речення абзацу розташовуються на одній сторінці, а інша частина на інший. Щоб цього уникнути в вікні «Абзац» виберіть вкладку «Положення на сторінці» та поставте галочку в пункті «Заборона висячих рядків».
6
В MS Office Word 2003 зайдіть в меню «Формат», виберіть пункт «Абзац». На вкладці «Відступи і інтервали» знайдіть розділ «Інтервал». Для зміни відстані між абзацами виставите потрібне значення в полях «Перед» (відстань до активного абзацу) і «Після» (відстань після активного абзацу).
Набрати текст в редакторі Microsoft Office Word - це тільки половина справи. Щоб документ виглядав солідно, його необхідно відредагувати. Якщо вам здається, що рядки тексту розташовані в документі занадто тісно, збільшити відстань між ними не складе для вас праці.
Інструкція
1
Якщо ви тільки збираєтеся набирати текст, але хочете відразу задати потрібні параметри, встановіть курсор в першому рядку нового документа. Якщо працюєте з уже готовим текстом, виділіть його фрагмент або текст цілком. Для виділення використовуйте кнопку миші, поєднання клавіш Ctrl, Shift і стрілки або скористайтеся командою «Виділити все» на вкладці «Головна» в розділі «Редагування».
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», в розділі «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове діалогове вікно. Дане вікно можна викликати і іншим способом: виділіть фрагмент тексту, клікніть по ньому правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Абзац» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Відступи і інтервали». В розділі «Інтервал» за допомогою списку, що випадає встановіть значення в поле «Міжрядковий». При звичайних настройках в даному полі стоїть значення «Одинарний» або «Множник» зі значенням, яке використовується для певних стилів документа. Встановіть в поле полуторное значення або подвійне. Якщо цього недостатньо, виберіть пункт «Точно» і введіть потрібне значення. Натисніть кнопку ОК, щоб нові параметри вступили в силу.
4
Щоб в тексті кожен новий абзац відокремлювався від попереднього більш помітним інтервалом, можна використовувати клавішу Enter, але краще задати налаштування іншим способом. Перейдіть на вкладку «Головна» і виберіть в розділі «Стилі» відповідний вам стиль (Звичайний).
5
Щоб відредагувати положення абзаців і інтервал між ними самостійно, встановіть курсор в будь-якому місці редагованого абзацу. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». В розділі «Абзац» за допомогою кнопок зі стрілками підрозділу «Інтервал» відрегулюйте відстань між абзацами, які перебувають вище і нижче. Для збільшення інтервалу натискайте кнопку зі стрілкою вгору, для зменшення - кнопку зі стрілкою вниз.