Як усунути головний біль. Як навчитися брати високі ноти.

Головний біль , як і будь-яка інша, не тільки заважає людині знаходиться в тонусі, але й не дає йому спокійно займатися поточними справами і проблемами. Як усунути головний біль? Коштів може бути безліч.
Вам знадобиться
  • - шипучий аспірин;
  • - анальгетики або інші болезаспокійливі засоби;
  • - засоби для інгаляцій;
  • - гаряча ванна і ароматичні масла.
Інструкція
1
Спробуйте з'ясувати причину головного болю. Першим ділом виміряйте артеріальний тиск. Причиною сильного головного болю може бути підвищений АТ. Якщо так і є, прийміть «Дибазол», «Папазол», папаверин або інший препарат від гіпертонії. Якщо нічого немає в будинку, поставте собі гірчичники на область шиї з боку спини і спокійно полежте в затемненому приміщенні.
2
Якщо АТ в нормі, прийміть «Аспірин». Це найпоширеніший метод лікування симптомів головного болю - прийом ацетилсаліцилової кислоти. Вживете продукт в таблетках (при цьому обов'язково запийте великою кількістю води), але більш ефективним і швидкодіючим є розчинну (шипучий аспірин).
3
Сильний головний біль навряд чи швидко мине сама або підкориться дії звичайного аспірину. У такому випадку вам на допомогу прийдуть сильні анальгетики або болезаспокійливі засоби. Прийміть необхідне дозування до прийому їжі. Після цього краще лягти і знайти зручне положення, при якому сила головного болю знижується. В даному випадку підійдуть будь-які ліки від головного болю, заявлені виробниками.
4
Після того, як ліки подіють, налийте ванну гарячої води і додайте туди необхідну кількість ароматичних масел. Аромат вибирайте відповідно до власних смаків та уподобань. Проведіть у ванні близько півгодини і намагайтеся вдихати пари масел. Біль почне повністю йти з вашого організму і ви отримаєте бажаний результат.
Зверніть увагу
Алкоголь не є засобом боротьби з головним болем, з цього не варто слідувати розхожій думці і вживати його в якості своєрідного «болезаспокійливого». Це може лише тільки погіршити і без того сумну картину страждань від головного болю, так як частими реакціями на надходження в організм алкоголю і спиртовмісних речовин є нудота і дестабілізація тиску.
Корисна порада
В якості альтернативи вищевказаним методам боротьби з головним болем можна використовувати інгаляцію з використанням ароматичних добавок, найкраще м'ятних або евкаліптового. Дихати довго не варто, інакше головний біль може посилитися. 10-15 хвилин буде цілком достатньо.
Причини головного болю настільки різноманітні, що визначити їх і швидко усунути не завжди можливо. А між тим нестерпний і різкий біль в голові може порушити всі плани і навіть призвести до нервового виснаження. Тому щоб не чекати її довгого стихання, краще відразу вжити заходів, що сприяють її швидкому припиненню.
Інструкція
1
Найпростішим засобом усунення головного болю є таблетка анальгетика. Але якщо її немає або з яких-небудь причин вона не може бути прийнята, спробуйте інші засоби, що володіють болезаспокійливу дію.
2
Оскільки частою причиною головного болю є зневоднення організму, випийте дрібними ковтками склянку чистої води, після чого заваріть міцний чорний або зелений чай з дрібкою м'яти, або тільки м'яту. Поки лікувальний напій буде заварюватися прийміть контрастний душ. Перепади температур добре впливають на кровоносні судини, в тому числі і судини головного мозку.
3
Через 15-20 хвилин після вживання води і контрастного душу випийте чай і, прийнявши зручну позу лежачи, протягом 20-30 хвилин зберігайте нерухоме положення. Після 1-2 чашок такого напою головний біль поступово стихає. Крім цього змастіть скроні і лоб у перенісся бальзамом «Зірочка» або перцевої м'ятою (ефірною олією або соком листків м'яти). А в кімнаті забезпечте доступ свіжого повітря, так як причиною головного болю може бути і кисневе голодування.
4
Крім контрастного душу і чаю використовуйте та інші засоби. Наприклад, зробіть теплу ванну для ніг. Відтік крові від мозку до розширених судинах нижніх кінцівок сприяє усуненню головного болю. Під час ножної ванни робіть масаж перенісся - стискайте її двома пальцями (кілька разів по 20-30 сек) або зробіть примочки до скронь і лобі з розрізаного уздовж великого аркуша алое. Ця рослина сприяє поліпшенню кровообігу і розширенню судин, звуження яких часто є причиною головного болю. Для цієї ж мети можете використовувати скибочки сирої картоплі.
5
Оскільки причина головного болю може бути в сукупності несприятливих факторів - нервово-психічного і фізичного перенапруження, гіпоксії і зневоднення, а також недосипання, для її усунення іноді достатньо впорядкувати режим праці та відпочинку, а також нормалізувати сон.