Як полагодити телефон, який впав у воду. Як полагодити втоплений телефон.

Якщо ваш мобільний телефон впав в воду, не поспішайте панікувати. У переважній більшості випадків, такий «потопельник» може бути повернутий у робочий стан. Головне - швидко надати йому «першу допомогу», а потім можна неспішно здійснювати його подальше відновлення.
Вам знадобиться
  • - дистильована вода;
  • - спирт;
  • - ванночка;
  • - набір викруток для ремонту телефонів;
  • - безворсової тканину;
  • - баночка для дрібних деталей.
Інструкція
1
«Перша допомога» телефону, що впав у воду, полягає в витягуванні його з води і зняття батареї. Її необхідно видалити якомога швидше, щоб провідники на друкованій платі не зруйнувалися через електрохімічної корозії. Особливо незручні в цьому сенсі апарати, що вимагають для вилучення акумулятора інструментів, наприклад, Nokia N8. Якщо підходящої для цього викрутки у вас при собі не виявилося, для того, щоб «врятувати життя» телефону, вам доведеться поспішити в найближчу майстерню.
2
Всі подальші операції з відновлення апарату слід здійснювати без поспіху, оскільки вивести його з ладу можна одним необережним рухом. Ні в якому разі не намагайтеся розібрати прилад, користуючись звичайною шліцьовій або хрестової викруткою. Так ви лише зіпсуєте шліци на гвинтах, після чого викрутити їх буде вкрай важко.
3
Для того щоб придбати набір викруток, спеціально призначений для відкривання телефонів, доведеться відвідати магазин, що торгує телефонними запчастинами. Часом такі набори продаються в них в п'ять-десять разів дешевше, ніж на ринках.
4
Розбирайте телефон не поспішаючи, запам'ятовуючи розташування гвинтів і порядок розбирання. Якщо він має складну або розсувну конструкцію, керівництво по його розбиранні краще знайти в інтернеті, щоб не діяти навмання. Гвинти і всі дрібні деталі складайте в баночку.
5
Розібравши телефон, всі його деталі, за винятком акумулятора (його краще відразу замінити на новий) і дисплея, ретельно промийте дистильованою водою. Ту ж операцію виконайте і з SIM-картою.
6
Повністю висушіть деталі після промивки. Не користуйтеся для цього феном, тепловентилятором - плата може пожолобитися і повністю вийти з ладу. Можна скористатися радіатором опалення, ізолювавши деталі від нього товстою книгою для зниження температури сушки. Прийміть заходи для запобігання падінню книги і деталей на підлогу. Сушити їх доведеться кілька днів. Потім занурте їх (також за винятком акумулятора і дисплея) в ванночку зі спиртом і витримайте там кілька годин.
7
Ретельно очистіть плату і всі деталі від спирту безворсовой тканиною. Знову просушіть їх, на цей раз від спирту. Джерело тепла для цього не потрібен зовсім, а часу буде потрібно набагато менше - кілька годин.
8
Зберіть телефон в порядку, зворотному порядку розбирання, вставте в нього сім-карту і акумулятор, після чого спробуйте включити. Якщо ця операція пройшла успішно, відновлення можна вважати завершеним.
9
Відразу після того, як телефон запрацював, зробіть резервну копію всіх зберігаються в ньому даних на випадок, якщо він раптово вийде з ладу.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при роботі зі спіртом.Не розлити спирт в дисплей. Це може призвести до виникнення нерівномірності підсвічування, виправити яку невозможно.Не використовуйте для промивання телефону звичайну воду, алкогольні напої та розчинники.