Як налаштувати принтер.

Уже давно принтери міцно увійшли в наше життя. Їх можна зустріти в кожному офісі і в багатьох будинках. Але принтер не можна використовувати автономно, для того, щоб почати працювати, його потрібно підключити до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Кабель USB.
Інструкція
1
З більшістю принтерів в комплекті не йде кабель USB, необхідний для підключення принтера до комп'ютера, тому заздалегідь подбайте про те, щоб її придбати. Його довжина повинна бути 1.8 або 3 м. Довгі, 5-метрові кабелі працюють не з усіма принтерами, тому краще їх не використовувати.
2
Після того, як ви розпакували принтер, потрібно вставити в нього картридж (або картриджі, якщо принтер струменевий). Вийміть картридж з упаковки, зніміть з нього захисну плівку або папір і встановіть в принтер. Детальніше про те, як це зробити написано в інструкції.
3
Вставте диск з драйверами в ваш оптичний привід. Спрацює автозапуск і з'явиться меню (якщо автозапуск відключений, то зайдіть на диск і запустіть autorun.exe або setup.exe). Меню автозапуску у різних принтерів може бути різним, вам потрібно з представлених опцій вибрати установку драйверів. Якщо ж драйверів з якоїсь причини в комплекті не виявилося, то скачати їх можна безпосередньо з сайту виробника.
4
Коли інсталятор скопіює необхідні файли, він запропонує підключити принтер до комп'ютера. Візьміть USB-кабель і підключіть квадратний роз'єм до принтера, а прямокутний - до комп'ютера. Після цього включіть принтер. Комп'ютер його виявить і продовжить установку.
5
Якщо принтер лазерний, то далі вам буде запропоновано роздрукувати тестову сторінку. Після того, як вона буде надрукована, можете приступати до роботи. Якщо принтер струменевий, то перед тим, як починати роботу, необхідно його відкалібрувати. Принтер буде друкувати невеликі малюнки, після чого вам потрібно буде на комп'ютері вводити результати, які найбільше схожі на надрукований малюнок. Після закінчення калібрування, принтер буде готовий до роботи.
Як правило, стандартних налаштувань друку, що надаються за замовчуванням при підключенні принтера , достатньо для роботи з ним. Але може виникнути необхідність зміни налаштувань. Налаштувати друк принтера можна, вибравши відповідний пункт в налаштуваннях вашого комп'ютера. Пропоновані настройки для різних принтерів можуть мати самі різні пункти, але, тим не менш, загальна схема регулювання друку має стандартний характер.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск -« Панель управління.
2
У папці, виберіть «Принтери та інше обладнання.
3
Із запропонованих значків, що відкрилася папки, виберіть «Принтери і факси.
4
Після відкриття, ви побачите всі принтери та інші друковані пристрої вашого комп'ютера. Виберіть необхідний для настройки.
5
У лівій частині вікна відкриється панель задач друку. Виберіть пункт «Налаштування параметрів друку.
6
Відкриється діалогове вікно. Для різних принтерів воно виглядає по-різному, але стандартними стартовими пропозиціями, швидше за все, будуть настройка орієнтації. Виберіть потрібну з вкладки «Розташування.
7
Так само зі списку «Сторінок на аркуші можна вибрати необхідну кількість сторінок, які будуть друкуватися на одному аркуші паперу.
8
Можна змінити порядок направлення друку в пункті «Порядок сторінок. Поставте прапорець в розділі «Від початку до кінця або« Від кінця до початку. Вибір порядку, допоможе полегшити зручність складання багатосторінкових документів.
9
У вкладці «Папір/Якість, ви можете вибрати якість друку для певного виду паперу. Рівень якості друку залежить від кількості точок на дюйм. Тут можуть використовуватися як цифри, так і варіанти рівнів якості: низька, середня, висока. Тут же можна вибрати джерело подачі паперу в списку «Вибір лотка.
10
Якщо є варіанти, виберіть тип паперу, який використовуєте.
11
Тут же можна вибрати режим друку (чорно-біла або кольорова), якщо принтер має кольоровий друк.
12
Для інших, більш складних, налаштувань можна вибрати кнопку «Додатково. Змінить всі можливі параметри друку. Як правило, для того, щоб налаштувати друк принтера для роботи зі стандартними документами, ця функція не використовується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YUxKuaBHZZs