Як замовити шафу купе.

Шафа купе - відмінне рішення для тих, хто хоче не тільки заощадити місце в житловому приміщенні і тримати свої речі в порядку, але і бажає зробити інтер'єр більш приємним візуально. Переваги подібних шаф незаперечні і частка їх продажів росте з кожним днем.
Вам знадобиться
  • - кошти на придбання шафи (або документи і перший внесок на оформлення кредиту);
  • - місце для розміщення шафи;
  • - рулетка і олівець, папір.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили замовити шафу-купе, в першу чергу визначитеся з тим місцем, де він буде розташовуватися. Заміряйте рулеткою ширину, довжину, глибину і висоту того куточка квартири, куди ви збираєтеся вбудувати або поставити майбутній шафа. Помітьте кордону олівцем, а отримані дані запишіть на папір. Вони вам знадобляться при оформленні замовлення.
2
Оцініть інтер'єр тієї кімнати, де буде розташовуватися шафа. Визначтеся з його колірним втіленням і функціональними особливостями. Шафа-купе на замовлення зручний тим, що ви не просто купуєте наявний на вітрині товар, а отримуєте можливість самостійно вибрати розміри і функціональні особливості майбутньої ідеї. Продумайте все дрібниці і нюанси заздалегідь.
3
Замовте шафа-купе в звичайному меблевому магазині або салоні вашого міста. Також у вас є можливість зробити замовлення через інтернет. Вибір способу залежить тільки від ваших можливостей і переваг. Купуючи будь-яку меблі на замовлення ви повинні змиритися з думкою про те, що не отримаєте її одразу. Час на виготовлення і доставку деколи затягується. Виберіть ту меблеву фабрику, яку б ви хотіли бачити в ролі виробника вашого майбутнього шафи. Визначтеся з ціною. У разі, якщо покупка не може бути оплачена відразу, можна скористатися послугами кредитних організацій.
Зверніть увагу
Уважно заміряйте простір для розміщення шафи. Коли замовлення буде доставлено і ви почнете збирати готову шафу, може бути вже пізно щось міняти. Тоді вам доведеться робити значну перестановку і відмітати всі попередні плани. В приміщеннях з невеликою площею помилка навіть в один міліметр може викликати купу головного болю та інших проблем.
Корисна порада
Намагайтеся вибрати саме ту модель, яка буде більш функціональна - більше внутрішнього простору, більше всіляких полиць і відділень, наявність дзеркала на фасадній частині.