Як знайти загублені речі. Як знайти загублену річ у квартирі по числам.

Речі, неважливо цінні чи не дуже, мають звичай "робити ноги". І ховатися від своїх господарів у найнесподіваніших місцях. А господарі ворожать, куди поділася куртка, в якій вони зайшли в трамвай? Або як в однокімнатній квартирі могла сховатися старовинна ваза?
Інструкція
1
Сам собі детектив. Потрібно відключити емоції і логічно подумати, що відбувалося в той час, коли пропала річ? Хтось заходив в квартиру? Підходив в транспорті? Якщо йдеться про пропажу в замкнутому просторі, то треба подумати, куди б ви цю річ поставили машинально. А потім вже шукати в несподіваних місцях. Так рулон туалетного паперу може виявитися в холодильнику, а улюблена чашка - в помийницю. І нічого особливого! Звичайна втома.
2
Приватні детективи та правоохоронні органи. І ті, й інші - фахівці своєї справи. Але першим потрібно платити, а другі, якщо з'ясується, що річ вкрадена, віддадуть її не відразу, а тільки після суду. Адже до того, як зловмисник буде викритий і покараний, річ вважатиметься доказом, залучення до кримінальної справи. Не варто ігнорувати і столи знахідок. До речі, на кожному вокзалі існує бюро втрачених речей. Про те, де воно знаходиться, може підказати чергових або співробітник правоохоронних органів.
3
Інтернет і оголошення. Хороші результати дають оголошення в блогах з проханням перепостити це повідомлення. У невеликому місті найбільш корисні будуть повідомлення по радіо і замітки в газетах безкоштовних оголошень. Вони друкуються великим тиражем. Останнім часом з'явилися віртуальні столи знахідок. Можна розміщувати оголошення в віртуальних спільнотах того міста, де пропала річ.
4
Містика. Якщо річ пропала будинки, то радять прив'язати рушник до ніжки стільця. У віруючих є особливі молитви до небесних покровителів, яких можна просити про пошук втраченої речі. В астрологів цілий розділ - хорарная астрологія, коли гороскоп складається на час питання. І вже по ньому можна визначити, де знаходиться річ і коли вона повернеться до свого власника. Ворожіння на картах, рунах, бобах і ясновидіння - відомі ірраціональні методи пошуку речей. Але "знаючі" люди часто кажуть, що через зниклої речі переживати не варто. Можливо, вищі сили злегка покарали людини, відібравши іграшку або предмет розкоші. І тим самим уберегли від більш серйозної трагедії. І, можливо, до цього психологічного раді варто прислухатися.