Як відремонтувати клавіатуру ноутбука. Як полагодити клавіатуру на ноутбуці.

Практично кожна людина є власником ноутбука . Це дуже зручний гаджет. З його допомогою можна відпочивати, працювати і дізнаватися останні новини. Ті, хто дуже часто користуються ноутбуком, знають, що клавіатура може дуже часто виходити з ладу. Якщо у вашого портативного комп'ютера закінчився гарантійний термін, то за ремонт можуть взяти чималу суму. Однак можна заощадити і провести ремонт клавіатури самостійно.
Вам знадобиться
  • Набір викруток, струмопровідна фарба, балончик зі стисненим повітрям, гачок.
Інструкція
1
Перш за все потрібно зрозуміти приблизну поломку вашої клавіатуру. Найчастіше клавіші починають залипати або не працювати. Зазвичай причиною таких поломок стає пролита на клавіатуру рідина. Кнопки перестають плавно натискатися, тобто порушений механізм ходу клавіш. Також можуть перегоріти електронні доріжки, по яких йде сигнал. Необхідно демонтувати клавіатуру. Вивчіть уважно керівництво по експлуатації вашого портативного комп'ютера. У ньому ви знайдете докладну схему будови апарату і зможете зрозуміти, як саме найкраще зняти клавіатуру. Зазвичай для цього потрібно зняти планку на лицьовій частині, відвернути декілька шурупів. Однак діставати клавіатуру з поглиблень потрібно дуже акуратно, так як з тильної частини вона з'єднана з ноутбуком за допомогою шлейфа. Щоб від'єднати шлейф, натисніть на кріплення і акуратно дістаньте його кінець.
2
Уважно вивчіть клавіатуру. Необхідно переконатися, що пошкодження можна виправити. Якщо на планці клавіатури ви побачите велику тріщину, то тут допоможе тільки покупка нової клавіатури. Тепер зніміть всі клавіші. Для цього потрібно скористатися гачком. Їм піддіньте клавішу знизу і легенько потягніть вгору. Клавіша повинна від'єднатися з характерним клацанням. Під клавішею ви побачите - ліфт. Це пластмасове кріплення, яке забезпечує механічний хід клавіші. Таким способом необхідно демонтувати абсолютно всі клавіші, не забуваючи від'єднувати ліфти.
3
Після видалення з полотна клавіатури всіх клавіш і ліфтів необхідно відокремити верхній шар, на якому нанесені доріжки. По них і йде сигнал при натисканні кожної клавіші. Потрібно ретельно промити алюмінієву планку і еластичний шар. Після цієї процедури висушіть обидві деталі і акуратно протріть ватними тампонами.
4
Тепер потрібно перевірити, в якому саме місці порушена доріжка. Для цього необхідно продзвонити всі проблемні місця. Там, де музичні записи не буде продзвонювати або тестер буде показувати занадто великий опір, знаходиться пошкоджену ділянку. Вам доведеться досліджувати таким чином все полотно клавіатури. Пошкоджені ділянки потрібно заново промальовувати. Для цього придбайте спеціальну струмопровідну фарбу. Саме їй і потрібно промальовувати всі пошкоджені доріжки. Після цього дайте висохнути полотну. Відкладіть його на півтора - дві години. Після просихання необхідно провести збірку клавіатури в зворотному порядку. Встановіть її в ноутбук і перевірте працездатність.
Корисна порада
промальовується доріжки потрібно дуже ретельно і акуратно, щоб випадково не перетнути їх між собою.
Клавіатура є одним з необхідних елементів будь-якого комп'ютера. Без неї складно уявити роботу з ПК. Коли клавіатура виходить з ладу, це може принести вам ряд незручностей, а в деяких випадках також ускладнюється навіть просте завантаження комп'ютера. Приміром, якщо у вас стоїть пароль на вхід в систему, то ви не зможете його ввести за допомогою однієї лише мишки.
Інструкція
1
Але якщо раптово відмовила клавіатуру звичайного настільного комп'ютера можна в разі чого замінити, попросивши у друга чи сусіда, то з ноутбуком справи йдуть на порядок складніше. На щастя, в ряді випадків її можна відремонтувати, володіючи належною цікавістю і акуратністю, а також представляючи в голові приблизний порядок дій. Розглянемо найбільш поширену проблему з відмовою клавіатури, викликану попаданням на неї який-небудь рідини.
2
Першим ділом відразу ж вимкніть ноутбук, від'єднайте блок живлення, а потім виймайте акумулятор.
3
Потім акуратно від'єднайте від ноутбука клавіатуру і промийте її водою, але не використовуйте ніяких засобів для чищення, щоб не пошкодити струмопровідні доріжки та ізоляцію провідників. Далі висушіть клавіатуру , встановіть на місце і перевірте, чи працює вона. Сушити її потрібно довго: близько доби вона повинна полежати в помірно теплому місці, закритому від прямих сонячних променів. Прискорити сушку можна вентилятором. Пам'ятайте: якщо на поверхні вологи немає, це ще не означає, що її немає і під кнопками.
4
Якщо ваша клавіатура все одно відмовляється працювати (частково або повністю), її ще можна відремонтувати. Для цього відновіть струмопровідні доріжки. У комп'ютерних салонах продається спеціальна струмопровідна фарба. Однак, якщо ви її ніде не знайшли, спробуйте спробувати щастя в автосалоні, запитавши там, чи є у них рідина для лагодження ниток обігріву заднього скла. Така рідина цілком згодиться.
5
Запам'ятайте розташування клавіш, сфотографувавши клавіатуру або хоча б записавши на аркуші місце розташування всіх клавіш. Далі приступайте до їх зняттю. Це легко робиться стоматологічним гачком або тоненькою часовий викруткою. Далі зніміть ліфти, службовці для кріплення на них клавіш. Вам відкриється доступ до поліетиленових платам, розташованим на доріжці з алюмінію. На них і наносяться струмопровідні доріжки. Якщо ж вони склеєні, скористайтеся феном, щоб нагріти і акуратно їх розділити.
6
Нанесіть фарбу на пошкоджені ділянки струмопровідних доріжок, потім висушіть клавіатуру , після чого зберіть її, виконуючи перераховані дії в зворотному порядку, і перевірте клавіатуру .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E0PGxoDdTHs
Зверніть увагу
Причини пошкоджень і варіанти того, як полагодити клавішу на ноутбуці. Клавіші на ноутбуці мають невеликим ходом, а сама клавіатура досить тонка. Як полагодити кнопку на ноутбуці своїми руками. Все ноутбуки відрізняються один від одного, але кріплення у кнопок практично завжди однакове. Клавіша звичайно зі зворотного боку оснащена двома парами засувок і двома пазами, в які входять «вушка» качельки.
Корисна порада
Власники ноутбуків можуть підтвердити, що досить часто з ладу виходить клавіатура - клавіші залипають або взагалі не працюють. Ремонт може вилитися в досить таки кругленьку суму, тим більше їли гарантійний термін вже закінчився. Однак відремонтувати клавіатуру можна спробувати самостійно, при цьому заощадивши гроші. Саме про те, як відремонтувати клавіатуру ноутбука самостійно і піде мова.