Як витягти інформацію з флешки. Як витягнути інформацію з ноутбука через інший комп'ютер.

Незважаючи на те, що операції з перенесенням інформації не являють собою важких дій, у великої кількості користувачів нерідко виникають проблеми. Як показує практика, особливу скруту викликає вилучення інформації з переносного носія.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB носій;
  • - інформація на флешці.
Інструкція
1
Насамперед, підготуйте носій, а саме флешку, з якою потрібно витягти інформацію . На комп'ютері дану операцію можна робити декількома способами. Вставте USB в спеціальне гніздо на комп'ютері. Через кілька секунд пристрій буде автоматично прочитано, і з'явиться меню, в якому потрібно буде вибрати спосіб використання носія.
2
Натисніть на пункт «Відкрити провідник файлів». Це найоптимальніший варіант, так як вам потрібно бачити всі файли, які зберігаються на USB пристрої. Також можна відкрити «Мій комп'ютер». Далі виберіть флешку, натиснувши правою клавішею миші, і натисніть на пункт «Відкрити через провідник».
3
Перегляньте всі файли, які потрібно витягти. Намагайтеся все розміщувати по папках, щоб надалі не виникало проблем з пошуком тієї чи іншої інформації. Далі відкрийте на жорсткому диску комп'ютера ту папку, в яку потрібно буде витягти всі файли з флешки. Потім поверніть його, або просто зменшіть розмір.
4
З флешки переносите файли перетягуванням. Берете файл з USB носія і переносите його в папку на жорсткому диску ПК. Якщо вам потрібно перенести повністю всі файли на комп'ютер, можна натиснути комбінацію клавіш CTRL + A для виділення всіх папок і файлів. Далі натисніть CTRL + C для копіювання. Відкрийте папку на комп'ютері, і натисніть комбінацію клавіш CTRL + V. Можна також натиснути правою клавішею миші та вибрати пункт «Вставити».
5
Як тільки вся інформація з флешки буде витягнута, не поспішайте витягати пристрій фізично з комп'ютера. Це найпоширеніша помилка користувачів, після якої нерідко виникають проблеми з роботою USB носія. В треї натисніть на «Безпечне вилучення пристрою». Далі виберіть вашу флешку. І натисніть кнопку «Зупинити». Після цього можна витягати пристрій з USB гнізда.
USB-носії - досить крихкі пристрою. Будь-який збій може призвести до виходу флешки з ладу, і втрати важливої інформації. Однак якщо ваше USB-пристрій раптом перестало визначатися або відмовляє у доступі до файлів, не поспішайте викидати його і лаятися. Є спеціальні програми, які можуть вирішити подібні проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма RecoveRx.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт виробника флешки. Дізнатися назву виробника можна з упаковки або корпусу USB-носія, а знайти офіційний сайт можна через пошукові системи. Пошукайте розділ «Сервіс» або «Підтримка». Деякі виробники відразу викладають готові програми на сторінку «Завантаження». На сайті виробника Transcend шукана утиліта знаходиться в розділі Tech Support, пункт Download Center, і називається вона RecoveRx.
2
Скачайте програму RecoveRx в пам'ять комп'ютера і запустіть її. Програма попросить вибрати пристрій - зробіть це. Потім вам випаде можливість відзначити той розділ на носії, який необхідно відновити. Натисніть Recover, щоб почати процедуру відновлення. По закінченню роботи програма видасть вікно з повідомленням, в якому повідомить про кількість відновлених файлів.
3
Спробуйте знову відкрити флешку. Скопіюйте файли з USB-носія на вінчестер. Не варто зберігати важливі дані на настільки крихкою шанувальникам. Якщо процедура відновлення закінчилася невдало, можливо, пам'ять мікропрограми USB-пристрої пошкоджена. Скористайтеся утилітою для прошивки флешки. Знайти її можна через пошукові системи по відповідності апаратних номерів носія і програми-прошівальщіка.
4
Також не варто забувати про те, що флешка може бути пошкоджена різними фізичними наслідками. Для цього вам доведеться нести її в спеціалізований центр, де досвідчені співробітники відновлять і перенесуть на інший носій всі важливі дані, які вам потрібні. Однак намагайтеся зберігати резервні копії всієї інформації, яка вам найбільш важлива в роботі. В цілому ж можна сказати, що витягнути інформацію з переносного пристрою не так то й просто.