Як відновити інформацію з пошкоджених дисків.

Все частіше виникають проблеми, пов'язані з відновленням інформації з різних пошкоджених дисків персонального комп'ютера. Щоб відновити якусь інформацію з комп'ютера, потрібно, перш за все, встановити відповідне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB носій;
  • - програма UnDelete Plus.
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми вам знадобиться програма Undelete Plus. Поширюється вона абсолютно безкоштовно, тому з пошуком не повинно виникнути проблем. Можете скачати з офіційно сайту undeleteplus.com. Налаштовувати утиліту практично не потрібно, так як інтерфейс простий, зрозумілий буде навіть недосвідченим користувачам персонального комп'ютера.
2
Встановіть Un Delete Plus в системний диск персонального комп'ютера. Далі запустіть програму. Перед вами з'явиться невелике вікно. Для зручності можна розгорнути його на весь екран. У лівому вікні виберіть диски, з яких потрібно відновити інформацію, відзначивши їх галочками. Якщо у вас інформація була на флешці або записуваному диску, то вставляєте в комп'ютер і відзначаєте в програмі.
3
Далі натискаєте на кнопку «старт». Протягом деякого часу програма буде повністю сканувати дисковий простір і додавати в список файли, які можливо відновити. Також варто відзначити, що дана утиліта поділяє файли за ступенем можливості відновлення. Зеленим кольором позначені файли, які без проблем можуть бути відновлені, червоним - файли, які відновлюються сошібкамі або нечисленними збоями при відображенні або відтворенні, червоним - критичні файли, які не завжди вдається відновити.
4
Як тільки процес пошуку закінчиться, вибираєте потрібні файли і зберігаєте на окремий диск або USB носій. Важливо знати, що файли потрібно зберігати в окремий диск, а не в той, звідки проводиться відновлення. При виборі файлів ви можете переглядати кожен з них, натиснувши два рази на назву файлу.
5
Якщо всі параметри інформації в схоронності, то програма коректно відобразить файл, а якщо присутні які-небудь помилки, то при відтворенні музики, або перегляді картинки можуть виникати деякі спотворення.