Як дізнатися версію Firefox. Як перевірити оновлення для mozilla firefox.

Багато користувачів програмного забезпечення розуміють, що своєчасне оновлення програмних продуктів гарантує (не на 100% звичайно) продуктивну і безпечну роботу не тільки самих себе, але і операційної системи в цілому. Для своєчасної установки оновлень необхідно дізнатися поточну версію програми, що зовсім нескладно.
Інструкція
1
Якщо перед вами стоїть питання про те, яка версія вашого браузера, значить, швидше за все, у вас не встановлена опція автоматичного оновлення. Звичайно, тут можуть бути й інші причини, проте в рамках даної статті було б доцільно також торкнутися питання про налаштування оновлень як браузера, так і застосовуваних плагінів автоматично.
2
Почніть з перевірки поточної версії браузера Mozilla Firefox. Для цього вам потрібно запустити свій браузер і перейти в пункт меню «Довідка». У контекстному меню виберіть пункт «Про Firefox», після натискання на який ви побачите вікно з інформацією про поточну версію вашого браузера.
3
Зверніть увагу на кнопку «Перевірити наявність оновлень» в інформаційному вікні. При натисканні на цю кнопку перевіряється поточна версія браузера і найсвіжіша на даний момент на офіційному сайті. Якщо на сайті з'явиться більш свіжа версія, вас про це попередять і нададуть можливість оновити версію.
4
Якщо ви не хочете обтяжувати себе періодичними перевірками актуальності вашого браузера, то налаштуйте оновлення автоматично. Для цього перейдіть в пункт меню «Інструменти» - «Налаштування» і у вікні виберіть пункт «Додаткові».
5
Далі перейдіть на вкладку «Оновлення». На даній вкладці допомогою встановлення необхідних галочок ви можете самостійно визначити, які компоненти браузера буде автоматично оновлюватися при появі нової збірки.
6
Встановлюючи автоматичне оновлення всіх компонентів браузера, варто пам'ятати про те, що оновлення плагінів і розширень для Firefox можуть відставати за графіком від появи нової версії браузера. Тому якщо після чергового оновлення движка вашого інтернет - оглядача якісь плагіни перестали працювати, відвідайте сайт https://addons.mozilla.org/ru/firefox/- і перевірте інформацію щодо свого розширення.
7
Що стосовно актуальності плагінів, то її можна перевірити, зайшовши за посиланням https://www.mozilla.com/ru/plugincheck/