Як видалити закладки в Мозілли.

Інтернет-браузер Mozilla Firefox набирає все більшої популярності не тільки завдяки простоті свого використання, але також за рахунок багатих можливостей розширення свого функціоналу. Однак для недосвідчених користувачів все ж можуть виникати питання з приводу експлуатації браузера. Наприклад, про видалення закладок в браузері.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що розробники даного інтернет-оглядача намагалися зробити управління якомога простіше, питання все ж можуть виникати. Крім безпосереднього видалення вкладок не зайвим було б розглянути питання про роботу з вкладками в цілому.
2
Отже, для того, щоб видалити непотрібну закладку, в відкритому браузері слід перейти в пункт меню « Закладки », при натисканні на який ви побачите список з усіма збереженими на даний момент закладками.
3
Якщо якісь закладки вам більш не потрібні, то просто клацніть по закладці правою кнопкою миші, викликавши невелике меню, і потім використовуйте пункт «Видалити», при цьому обрана закладка буде видалена з поточного списку.
4
Можливо, за час використання браузера ваш список закладок сильно розширився, і ви хочете структурувати наявні закладки. Для цього клацніть правою кнопкою миші по списку закладок, а потім виберіть пункт «Нова папка» і в новому вікні дайте назву і опис (за бажанням) нової папці.
5
Потім виберіть закладку, яку ви хотіли б перемістити у щойно створену папку. Для цього, знову ж викличте меню правою кнопкою миші, клацнувши по закладці, і використовуйте опцію «Вирізати» (якщо хочете, щоб закладка зникла із загального списку), або «Копіювати» (якщо вам потрібно дві однакових закладки - і в папці і в загальному списку), після чого переведіть курсор миші на папку, викличте вже знайоме вам меню і використовуйте опцію «Вставити».
6
В результаті, потрібні вам закладки будуть розташовані по відповідних папках, а якщо буде потрібно - повністю вилучені зі списку.