Як випрати хутряну шапку.

Хутряні вироби не тільки дуже теплі і красиві, вони дуже елегантно виглядають. Шапку з хутра рано чи пізно доводиться чистити, так як прати хутро не бажано, це призведе до псування виробу. Доглядайте за хутряною шапкою, чистите її, правильно зберігайте, і вона прослужить вам ще довгі роки. А як правильно це зробити, ви дізнаєтеся трохи нижче.
Вам знадобиться
  • - чистий бензин,
  • - крохмаль,
  • - щітка,
  • - трилітрова банка.
Інструкція
1
Хутряні шапки з темного хутра довгий час виглядають охайними, але вони, так само, як і світлий хутро, мають потребу в чищенні. Шапка зі світлого хутра, безсумнівно, виглядає набагато гарніше, але вона швидко брудниться і набуває жовтого відтінку. Можна віддати хутряну шапку в спеціальну чистку, але можна спробувати привести її в порядок самостійно в домашніх умовах.
2
Перед тим, як приступати до чищення шапки, потрібно взяти ножиці або лезо і акуратно відпороти підкладку. Обов'язково позначте кольоровий ниткою або олівцем те місце, де і як вона була пришита.
3
Підкладку від хутряної шапки виперіть в звичайній мильній воді, сполосніть, висушіть і пропрасуйте. Якщо підкладка зовсім зносилася і потерлася, можна викроїти нову підкладку за наявною викрійці.
4
Виверніть хутряну шапку хутром всередину і огляньте її уважно на наявність тріщин і дірок. Якщо ви виявили подібні вади, приведіть їх в порядок за допомогою тонкої голки з тонкою ниткою. Після цього проклейте місця розриву з внутрішньої сторони звичайним пластиром. Завдяки такій виправлення цієї, шапка вам прослужить ще кілька сезонів.
5
Візьміть трилітрову банку, обмотайте її рушником і надіньте зверху шапку. Візьміть невеликий тазик або миску, налийте в нього 1/4 склянки чистого бензину і додайте картопляний крохмаль, щоб вийшла консистенція кашки. Отриманої кашкою обмажте всю шапку, злегка втираючи в хутро. Так як бензин швидко випаровується, не потрібно розводити відразу багато крохмалю, краще зробіть це кілька разів.
6
Після того, як ви обмазали всю шапку, дайте їй трохи підсохнути, приблизно 10-15 хвилин. Висохлий крохмаль видаліть спеціальною щіткою або методом струшування. При необхідності повторіть процедуру, поки чистота хутра вас не задовольнить.
7
Ретельно струсіть шапку, щоб видалити застряглий в хутряній шапці крохмаль і провітріть її в сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів. Бажано з хорошою циркуляцією повітря.
8
Висушену і очищену шапку акуратно розчешіть спеціальною щіткою і пришити підкладку.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся прати хутряні вироби, це призведе до втрати товарного вигляду.
Корисна порада
Дотримуйтесь правил безпеки, працювати з бензином потрібно тільки в провітрюваному приміщенні, подалі від опалювальних приладів і відкритого вогню.