Як вставити замок.

Установку міжкімнатних дверей краще довіряти фахівцям, а ось врізати дверний замок ви можете вже самостійно. Прочитайте уважно інструкцію з інсталяції дверного замка, відрахуйте від підлоги приблизно 95-100 см, озбройтеся необхідним інструментом і приступайте до виконання поставленого завдання.
Інструкція
1
На вхідні двері встановлюються замки накладні. Закріпіть їх на внутрішній стороні дверного полотна за допомогою шурупів. Стамескою і свердлом зробіть в полотні отвір для стержня замка. Наступне, що вам потрібно зробити - це зробити гніздо для платівки запірного корпусу в дверній коробці. Це гніздо буде потім входити засувка.
2
Далі прикладіть до визначеного місця замок, відзначте розташування передній його планки на торці дверного полотна. Стамескою проробіть поглиблення для планки. Знову прикладіть замок і нанесіть позначки для шурупів. Слідкуйте за тим, щоб планка не виступала за межі торця двері. Тепер закріпіть замок, прикрийте двері і зробіть позначки для розташування запірної коробки. Прикріпіть коробку за допомогою шурупів.
3
Врізні замки встановлюються на міжкімнатні двері разом з ручкою, в якій є отвір для ключа. Вам потрібно врізати замок в торець обв'язки. Врізаючи замок в филенчатое полотно, не встановлюйте його навпроти середнього бруска косяка, щоб не розхитати «шипове» з'єднання двері.
4
Позначте місце для врізки замку. Прикладіть його торцем до обв'язки, обведіть його контури. Помітьте шилом замкову щілину. Тепер відзначте товщину замка на обв'язки по її бічній осі. З торця двері просвердлите по контуру отвору. Їх глибина повинна бути відповідною довжині замка. Зробіть по контуру замку виїмку деревини. Знову прикладіть до дверей замок і обведіть контур торцевій його частині. Зробіть поглиблення, що дозволяє розташувати замок на тому ж рівні, що і дверна рама. Прикрийте двері і визначте місце для установки планки. Зробіть для планки, засува або засувки виїмку.
5
Наостанок, дам вам одну пораду: якщо ви хочете, щоб дверні ручки працювали безшумно і м'яко, змастіть як слід засувки вазеліном або олією. Ось і всі премудрості.